Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a fiúknak akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a fiúknak akiknek nem tetszik a smink, még a legalapvetőbb se tetszik? Lehet ez akadály a párválasztásba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én csak nagyon kicsit sminkelem magam (alapozó, szempillaspirál, esetleg szemceruza semmi több) tehát nem lila-piros-kék a szemem és az alapozó is természetes hatású, természetes színű körömlakk .

Van egy fiú akivel össze szeretnék jönni, de neki (tudomásom szerint nem nagyon tetszik a túlsminkelt lányok).

Én se csinálnám, de sokkal magabiztosabb vagyok benne, eltüntetni a bőr hibáimat és kiemeli a kék szememet a szemcerka, sokan mondják hogy így sokkal szebb az arcom és szerintem is. Amúgy hétköznapokra nem szoktam sminkelni, és úgy is látott már a fiú, de ha vele vagyok akkor mindig egy kicsit. Ez baj? Inkább legyen csúnya, színtelen az arcbőröm minthogy használnék természetes alapú sminket?


2010. dec. 27. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen az arcbőröd természetes színű. Szerintem.

Egyébként szerintem a jól megcsinált smink nem zavarja a fiúkat. Az viszont igen, ha naponta 1 órát tölt a barátnőjük a tükör előtt, ahelyett, hogy velük foglalkozna. :)

2010. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy

Felesleges szerintem, de ha úgy érzed kell, csináld. Ez nem lesz kizáró ok, ha egyébként kedvel:)

2010. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy sminkelt lány csak akkor szép, ha az esetleges bőrhibáit tünteti el a sminkel!
2010. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet akadály, viszont arra is gondolj, hogy ha egymás meleltt ébredtek ,akkro hogy fog látni téged. Sokszor akkor éri csalódás az embert. Azért ne csak egyszer-kétszer lássa természetes állapotba a bőröd.
2010. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan a srác, lehet h fel se tűnik neki.

(anyum egyszer festette ki magát (bnői kifestették)és apum csak annyit reagált. h mi van szívem, nem aludtad ki magad? xd

sztem ha tényleg tetszel neki is, tudna szeretni, akkor nem ezen fog fennakadni :)

2010. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen srác... a bátyám például ki nem állhatja, ha egy lány sminkeli magát... ha egy nagyon picit azt még elnézi, de a komolyabb sminket nem szereti... Az ő véleménye az, hogy a természetes lányok a legszebbek és ebben teljes mértékben igaza van... Ugyan úgy azt sem szereti, ha a lánynak festett haja van... Van olyan osztálytársam, aki éjfél előtt nem fekszik le és hajnal 4-kor kel, hogy tudjon reggel fürdeni és ki tudja magát sminkelni a suliba... mikor kérdeztem, hogy mi a napi programja és kimaradt a reggeli közölte, hogy arra már nincs idő.... Én kérek elnézést... A csaj egy nagy k*rva és smink nélkül még a kisboltba sem hajlandó lemenni...
2010. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor smink nélkül is tetszel :) egyébként én a legjobb pasikat mindig smink nélkül teljesen átlagos öltözékben találtam :) Egyébként elég veszélyes, ha állandóan sminkeled magad, mert ha netán reggel anélkül lát, esetleg megkaphatod hogy csúnya vagy nélküle. Sokkal jobb, ha az az extra, ha kisminkeled magad, mintha az a kellemetlen meglepetés hogy milyen vagy nélküle.

Egyébként sminkkel általában olyan pasit lehet fogni, akit egyébként nem szeretnék magamnak. A bőrhibákra meg elég egy kicsi korrektor, azért nem kell az egész arcodat bekenni.

Volt itt is egyébként egy kérdés, amikor egy idióta fickó megkérdezte, hogy mit csináljon, mert rájött hogy neki reggel smink nélkül nem tetszik a barátnője. Na ezért mondom, hogy kisminkelve ilyen hapsikat lehet fogni. szerintem nem éri meg :)


32/N

2010. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!