Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Egy lányon hol szép a...

Fiúk! Egy lányon hol szép a piercing és hol nem? (miért? )

Figyelt kérdés
én köldökömbe szeretnék, de érdekel, hogy kinek mi a véleménye. egyébként feszes és lapos hasam van. légyszives kort is írjatok!

2013. febr. 9. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

köldökbe tetszik megfelelő hasnál.

azon kívül (ha a stílusod is olyan) akkor:

ajakban karika, orrban karika

2013. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen én is ezeken gondolkoztam még:)
2013. febr. 10. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!


Hát én nagyon odavagyok a testékszerekért, így mondhatnám, hogy bárhol bármilyen mennyiségben, de azért ez így nem igaz.

Arctól függően a szemöldök nem éppen a nőies ékszerek viselésének a helye, bár van akinem remekül állna. Fülben bárhol jól áll szerintem, orrban szintén (akár karika akár pötty), septum és a bridge a stílustól függően áll jól, de akinek nagyon pisze orra van, annak szerintem egyik sem, hiszen így "eltűnik" az orr és vonalai az ékszerek hálójában. Felső/alsó/oldalsó ajak is jól tud állni, bár a túl sok ajakban nem igazán tetszetős, túl fémes csókot von maga után. A nyelv egy erogén zóna (legalábbis szerintem) ahhol nem a jól áll-e a lényeg, hanem a későbbi használat ;) (pl egy csóknál kellemesen fel tudja dobni...etc.) Arcon lévő cheek a kerekded arcúaknak állna jól, főleg akkor ha az adott területen kis helyes gödröcskék állnak :) Egy feszes arcon viszont rémisztően hat. Ugyanez igaz az extrémebbekre is, vagy a microdermalra, de itt hozzá kell tegyen az öltözködési és hajstílus nagyon meghatározza azt, hogy mennyire áll jól valakinek. Köldökbe a lányoknak nagyon alap szokott lenni, de ennek ellenére nagyon tetszetős is egyben. Az intim zónát inkább nem írok ide ;)

Szóval jól néz ki, de a túl sok vagy túl feltűnő nem áll jól mindenkinek.

22/F


- The Blueskin -

2013. febr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ez most nagyon sokat segített!:)
2013. febr. 11. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
a köldök az rohadt mainstream, meg amúgy én alapból buta ribancnak bélyegzem meg azt a csajt akinek ilyen van
2013. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem rossz indulatból, de szerintem az a buta, aki ez alapján bélyegez meg másokat... egyébként nyilván ezt a választ is köszönöm
2013. febr. 12. 16:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz h én csaj vagyok és itt a fiúk véleményét kérdezték, de a köldökpiercinghez annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy van akinek a stílusához kifejezetten jól áll. Persze senkit se akarok kioktatni mert ízlések és pofonok különbözőek.
2013. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok!:) Egyébként én is így gondolom:)
2013. febr. 12. 16:35
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként én is oda vagyok a piercingekért, :D de valamelyik fajtákat csak máson nézegetem el szívesen. Ami nagyon bejön az a nyelvpiercing (sajnos még nincs) meg az összes amit fülbe lehet. Eddig csak 1 industrialom van meg 2 hagyományos füllyuk, mert anyagi és esetleg gyógyulási szempontból nemigen megy minden napra egy de folyamatosan gyűjtök mindenre mert sokat akarok :D
2013. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

"nem rossz indulatból, de szerintem az a buta, aki ez alapján bélyegez meg másokat"


ezt én is így gondolom, de nem tudok mit tenni, eddig csak olyan köldökpiercinges csajjal találkoztam aki buta volt és az összes ismerősének megvolt már....

2013. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!