Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Hány évesen kezdtétek...

Lányok! Hány évesen kezdtétek magatokat sminkelni és mi volt amit először "magatokra kenytetek"? Ezzel szemben most hol tartotok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15-16 éves voltam, alapozót használtam, mert nagyon pattanásos volt a bőröm, de csak ha mentem vhová. 18 évesen fekete szemkontúr ceruzát és szempillaspirált is, s most is ugyanezeket és néha szemhéjfestéket 28 évesen.
2013. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16 évesen szemüveget kaptam, és úgy éreztem ki kell emelnem a szememet.... kihúztam tussal és szempillaspirált használtam. 18 vagyok és már csak tust használok, mert szemüvegnél nem igazán látszik, hogy ki van festve a szempillám.
2013. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első sminkem a 13. születésnapom környékén volt, akkor szempillaspirált és szájfényt használtam. Utólag visszagondolva elég vicces volt, mert akkor még nem tudtam viselni az ilyesmit és vagy lenyaltam a szájfényt, vagy a pohár lett tiszta ragacsos, ami nem túl esztétikus - pláne ha vendégek is vannak. :D


Most nagyon változó, hogy miket használok. Leggyakrabban ezeket: korrektor, tus, spirál, ajakápoló, rúzs és szemhéjpúder. Ebből szoktam általában összeválogatni, hogy az adott alkalommal mit használok.

18/L

2013. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem el használni korrektort és szempillaspirált. Most, 17 évesen, alapozót, púdert, tust, és szempillaspirált használok, nagyon ritkán rúzst. :)
2013. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18 évesen kezdtem el alapozót használni, kicsit későn érő vagyok és akkor jöttek ki a pattanásaim, most már szemhéjpúdert, és rúzst is használok, ha sulin kívűl megyek valahova.
2013. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15 évesen. Alapozót kentem magamra a pattanások miatt. Emellett még szempillaspirál tus és szemceruza.

Majd volt egy olyan időszakom, amikor csak szempillaspirált és szemceruzát használtam, semmit se kentem a bőrömre, az egészség jegyében.

Ma (20évesen) van amikor alapozót teszek fel+ pirosítót, van amikor nem. Korrektor elengedhetetlen kellék, ahogy a szemceruza (már tus helyett is ezt használom,mert annyira sem kenődik el mint a tus) ill szempillaspirál.

Szemhéjpúderrel nem szoktam kimenni utcára, csak itthon gyakorlásképpen festem ki magam, mert még elég ügyetlen vagyok ebben a témában.

2013. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19 évesen szemceruzát, esetleg néha szempillaspirált. Most korrektort, alapozót, szemcerkát, szempillaspirált, néha szemhéjpúdert és szájfényt. Imádok sminkelni!
2013. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13 évesen fekete szemceruzával kezdtem most 22 vagyok és BB krém puder szempillaspirál szemceruza szemhéjtus ruzs szájfény szemhéjpuder szemöldökceruza
2013. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én 14 évesen egy nagyon kevés krém állagú alapozót és fekete szemceruzát (alul húztam ki a szemem). azóta hülyeségnek tartom, hogy használtam szemceruzát. most 19 évesen púdert, leheletnyi pirosítót és szempillaspirált használok, na meg ősszel és télen ajakbalzsamot. ennél nem is kell több. persze hétvégenként bulizáshoz használok rúzst is és szépen kihúzom a szemöldököm
2013. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16 évesen kezdtem sminkelni, az egész annyiból állt, hogy kihúztam a szemem belül lent és egy kis szempillaspirált tettem fel, meg persze ajakbalzsamot.

Most 21 évesen már használok púdert, szempillaspirált, azonban megmaradt, hogy lent csak belül húzom ki a szemem, de felülre már tust is teszek.

Bulikba szoktam szemhéjpúdert és valami erősebb szájfényt feltenni, de rúzst soha, mert inkább a szemhangsúlyos sminkeket szeretem.

2013. febr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!