Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szeretitek magatokat...

Ti szeretitek magatokat sminkelni? Ha igen, mennyire és hogyan, valamint hordtok-e ékszereket, és ha igen, miket szerettek a legjobban viselni?

Figyelt kérdés
Én csak alapozót használok, mást képtelen vagyok elviselni magamon, mert nagyon zavar! Sminkben úgy érzem, hogy nem vagyok önmagam:S Én inkább ékszereket viselek smink helyett-fülbevaló mániás vagyok:P Mindenfélét szeretek hordani, de a nagy tallér, meg kerek fülbevalókat nem szeretem, nem is illenek hozzám.
2013. jan. 8. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mondanám, hogy szeretem magam sminkelni, inkább úgy fogalmaznék, hogy mivel kell, ezért megcsinálom, de nem probléma.

Alapozót, púdert használok az arcomra, szemöldökömet igazítom kicsit helyre, tussal kihúzom a szemem és szempillaspirál. Alsó vízvonalra szoktam fehér ceruzát használni.


Ékszerek... nagyon nagyon néha veszek fel valamit. Amit felváltva hordok, ha veszek fel ékszert: egy egeres gyűrű, vagy nagyon ritkán egy óra, de tudod olyan fajta, amit többször kell a csuklódra tekerni. Viszont mindig van egy hajgumi a kezemen, biztos ami biztos. :)


18/L

2013. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én nagyon szeretem magam, a hétköznapi sminkem egyszerű alapozó + púder(ezt néha elhagyom) + pirosító + spirál, "extrább" sminket is szeretek csinálni, de mivel ritkán van alkalmam, így inkább csak gyakorlásként, uncsi délutánokon szórakozok vele.

Az ékszereket is nagyon szeretem, főleg a fülbevalókat (jelenlegi kedvencem egy Eiffel-tornyot mintázó kis függő) és a nyakláncokat. A karkötőket nem nagyon szeretem, de van egy órám, amit imádok és mindig rajtam van.

2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a nyakláncokat szeretem hordani. De most szeretnék fülbevalót, órát. Szerintem a nyaklánc nagyon tetszetős, főleg ha arany, aztán valami kis "figura" van rajta. Nekem aranyszínű a nyakláncom, és egy focilabda van rajta. Mindig nézegettek, hogy milyen jó. De van fehér színű madzagos rózsafüzérem, nem olyan rossz, imádom hordani, mert ha C.Ronaldo felveheti, akkor én miért ne? És nagyon tetszik, aztán másoknak is bejön. Órát most szeretnék, ami nagyon elegáns, divatos, menő feelinget. Mert az egy egyéniséget is jelent. Fülbevalót most akarok lövetni, mert egy Beckham féle 4 szögletes, vagy egy kis kör alakú fülbevaló, nagyon megnyomhatja a kisugárzást, ami nem jöhet rosszul, mint fiúnak.

Én nem sminkelem magam. Szemöldököt szedem, reggel bealapozom magam, mint minden tinédzsernek vannak pattanásai, de ez aránylag eltünteti. Nem kenek rá 32432réteget, csak 2-3 réteg, ami aránylag elég is. 17/F

2013. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretek sminkelni, meg szükségem is van rá, BB krém, korrektor, alapozó, púder, tus, szemcerka, szemhéjpúder, rúzs. Így érzem jól magam, az ékszereket is szeretem, csak épp zavarnak. Néha gyűrűt felveszek, vagy nyakláncot. Fülbevalót nem hordok, úgysem látszik a hajamtól.
2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ékszert csak 3 gyűrűt, nyakláncot és órát.

Sminkben meg természeteset minden nap, korrektor, púder, pirosító, szájfény, ceruza és spirál. Alkalomra színesebbet, hétköznapra csak barna-rózsaszínt a szemen-szájon.

2013. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én imádom :D de csak natúrban
2013. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na BB krém!! Én pont mostanában szeretnék venni egyet, de gőzöm sincs, h milyen lehet. Ez tulajdonképpen egy színezett hidratálókrém?? Egy csomó mindenkitől jót hallok felőle, és hajt a kíváncsiság:P Felkenés után nem lesz tőle túl csillogós az arcom?? Használtam már olyan alapozót, amire egyszerűen muszáj volt púdert is raknom, mert úgy csillogott a bőröm, mintha betekerték volna a fejemet celofánnal.
2013. jan. 9. 01:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat!;)
2013. jan. 9. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!