Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillafestés otthon,...

Szempillafestés otthon, valaki csinálta már?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki festette már be a szempilláját otthon? Nem szempillaspirálra gondolok, hanem a rendes festékre, olyan mint a hajfesték. Valaki csinálta már otthon? Ha igen, mennyire nehéz? Érdemesebb először kozmetikussal megcsináltatni, vagy neki foghatok egyedül otthon? Illetve mivel szoktátok pontosan, hogy és mire kell figyelni közben? Megtennétek, hogy elírjátok lépésről lépésre?

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. febr. 22. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Ha azt se tudod hogy kell csinálni minek állsz neki? Menj kozmetikushoz, azt a párszáz Ft-ot kibírod. Mivel kell csinálni? Mondjuk szempillafestékkel... Mire kell figyelni? Hogy olyan oxidot vegyél hozzá, ami nem marja szét a bőrödet és a szemedet, meg esetleg, hogy ne folyjon bele a szemedbe...
2013. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Idióta... nem véletlenül tettem fel a kérdést. Ha kicsit tudnád értelmezni, amit olvasol, akkor normálisan is tudnál talán válaszolni rá, nem ilyen utca ribi stílusban.
2013. febr. 22. 11:28
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

...és ha lehunyod a szemedet, hogyan látod, hogy nem kened bele a festéket?

Az ilyet ugye úgy szokták, hogy szem alá vazelines vatta, arra rá a pillák.

2013. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
ezt otthon még akkor sem tudod megcsinálni, ha te vagy a világ legprofibb kozmetikusa. :D csukott szemmel kell ugyanis pillát festeni.
2013. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom feltűnt-e, de az egyik szemeteket betudjátok csukni.:D Mellesleg ezzel gondoltam: [link]

De már találtam megfelelő leírást hozzá, mert úgy látom nektek túlságosan is megerőltető felfogni a kérdést, de azért köszönöm, hogy próbálkoztatok a válasz adással. :)

2013. febr. 22. 16:33
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
ok, akkor hajrá. aztán ha majd rájössz, hogy szétcsípte a szemed a hidrogén peroxid, ne itt sírj. ostoba.
2013. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki. Én nem vagyok olyan béna, mint te.
2013. febr. 22. 20:20
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
ok, hajrá :D
2013. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2013. febr. 22. 22:53
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Ez szemöldök festék. Szemöldököt bármikor simán be lehet festeni, nem probléma. A szemilla viszont kicsit nehézkesebb dolog.


A legtöbb aber nem tudja igazán külön mozgatni a szemeit, sólval nem lesz igazán csukva, és a pislogási reflexet is nehéz megállni. Emiatt javasolnám, hogy ne megadnak csináld.

2013. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!