Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fülbelövési/lyukasztási...

Melyik fülbelövési/lyukasztási módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, de még soha életemben nem volt fülbevalóm, és lyuk sem a fülemben. Nem is értek a különböző módszerekhez, fülbevalókhoz, de most elhatároztam, hogy szeretnék fülbevalót. Csak tanácstalan vagyok, hogy hova menjek, milyen módszerrel csináltassam, illetve így elsőre milyen fülbevalót ajánlanátok, ami jó a fülemnek?

Köszi!


23/L


2013. márc. 5. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz menj. Ő egy pisztollyal bele lövi a füledbe a steril orvosifém fülbevalót. Kis picike, általában köves, kiválaszthatod milyen legyen. Ez 3 hétig marad bent, majd lehet cserélni aranyra. Nem érdemes ezüstre és bizsura, sokunknak nem bírja a füle.

[link]

[link]

Nem fáj, bár a pisztoly csattanásától lehet, hogy megijedsz. Én tavaly a kozmetikusnak 2500 forintot fizettem érte. Persze nem minden kozmetikus vállalja, de a jobbak igen.

2013. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek,én már hármat lövettem így,egyet porcba is és semmi,nem fáj:) forgatni kell és fertőtleníteni,nekem nemvolt problémám,orvosi acél fölbevalók vannak benne mindig:) 15/L
2013. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Egy kérdés, amikor először belelőnek ilyen orvosi fémet, mekkora választékból választhatok? Vagy ezt külön előre meg kell venni, és vinni? Csak mert elég válogatós vagyok mindenféle ruhában, ékszerben, és nem tudom hogy pont ilyen orvosiból találnék-e olyat, ami tetszik annyira, hogy hetekig képes legyek hordani. :D

2013. márc. 5. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek általában csak a színét választhatod meg: kék, lila, fehér, vörös, rózsaszín stb. Általában egyszerű ki kerek kövecskék, néha van csillag alakú is, én még nem találkoztam több félével. Ezt a kozmetikus fogja adni, ott nála kell kiválasztanod.

Pont ilyenek: [link]

2013. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.nagyonsokféle van.vannak pontok,virág,szív,szmájli minden féle:)
2013. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!