Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök pc-t akarok csinaltatni...

Köldök pc-t akarok csinaltatni, de mindenki azt mondja, hogy a kicsit teltebbeknek nem áll jól! Nem vagyok kövér csak kicsit teltebb! Véleményt szeretnék kérni, hogy jól állna e? Ha megycsináltattam, akkor hogy ápoljam a sebet?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2013. ápr. 16. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy telt lányon inkább nevetséges, már bocsánat. Ez lapos, izmosabb hason mutat jól, neked gondolom nincs olyan, szóval nem kéne rá felhívni a figyelmet ezzel. De persze lefogyni le lehet, aztán csináltathatsz piercinget, ha akarsz.
2013. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Lapos hassal.


Kezelni Octenisepttel kell(fertőtlenítő spray).

2013. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a köldök piercing csak lapos hason áll jól. A kicsi husi sem szép hozzá.
2013. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, énis teltebb vagyok egy kicsivel. Magamból kiindulva én se csináltatnám meg.

Ez nem azt jelenti hogy kövérek vagyunk ;) csak nekünk tuti nem állna jól. Szerintem keress egy másik helyet mondjuk szemöldök, orr vagy ilyenek ahol tuti jóláll :)

2013. ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
piercerként dolgozom, sok teltebb lánynak csináltam már köldökpiercinget, szerintem van egy határ amíg nem gáz, sőt, nagyon soknak kimondottan jobban is állt, mint a vékonyaknak. egyéniség kell hozzá. nyilván akin van 20 kiló felesleg azon nem a legesztétikusabb, de egy formás telt lányon igenis lehet szép.
2013. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem a köldökpiercing akárkin nagyon gázul és közönségesen néz ki. De ez csak az én véleményem. Ha akarsz köldökpiercinget, nem értem, miért ne csináltathatnál. A te tested, magadnak csinálnád, kit érdekel, másnak tetszik-e vagy nem? Kit érdekel, vadidegenek mit gondolnak a TE testedről? Nem kell neked mindenki véleménye szerint szépnek lenned, mert úgysem tudsz. Ha Neked tetszik, akarod, akkor csináltasd meg. Te pénzed, te tested, senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz velük.
2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!
2013. ápr. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!