Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért ilyen hazugok a fiúk,...

Miért ilyen hazugok a fiúk, hogy azt mondják, hogy egy lány természetesen szép, ha nem is így gondolják?

Figyelt kérdés

Randim volt egy régi ismerősömmel és a randira direkt nem festettem ki magam nagyon (egyrészt a randi miatt nem akartam, másrészt azért mert azt hittem, hogy a fiúk szeretik ha egy lány természetes és nincs rajta sok smink). Szóval gondoltam kipróbálom a természetességet, hátha értékelni fogja. Erre pont az ellenkezője. Megtudtam, hogy nem tetszettem így neki. Nem voltam elég szép neki....


Most akkor hogy is van ez? Áruljátok már el!


2013. ápr. 24. 22:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy van akinek ez tetszik, van akinek meg az.
2013. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
21
2013. ápr. 24. 22:22
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván az tetszik nekik smink nélkül, aki szép is.
2013. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Eddig úgy gondoltam, hogy nem vagyok ronda, most már... nem vagyok benne biztos.
2013. ápr. 24. 22:28
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

A fiúk nem tudnak különbséget tenni smink és smink között. A rikító szemhéjfestéket, hatalmas műszempillákat, a korrektor szájat, meg az elütő, sötét alapozót egy fiú sem szereti.


De, ha valaki szépen szolidan kifesti magát megfelelő alapozóval, szempillaspirállal, tusvonallal, vagy valami egyszerűbb sminkkel, korrektort használ a hibáira szerintem egy fiúnak sem az tűnik fel, hogy "hogy össze van kenve basszus", hanem, hogy milyen szép ez a csaj.


Na mivel a második esetnél nem az marad meg a fejükben, hogy a smink miatt néz ki így, azt hiszik ez természetes. De az első esetnél azt jegyzik meg, hogy a smink borzalmasan nevetséges és sok, ezért mondják azt, hogy a természetes lányokat szeretik.


Szóval egy visszafogottabb smink mindenkit jót tesz és nem az marad meg a pasi fejében, hogy na de össze volt kenve... Egy egyszerűbb smink mindenképpen jobb lett volna, mint teljesen sminktelenül.

Sokat dob az arcon, ha kivan emelve a szem, egyenletes a bőr és a bőr hibák elvannak tüntetve/kevésbé látszanak. Jobban előtérbe helyezi a vonásaidat.


Legközelebb valami nem túl látványos sminket tegyél fel. ja és a legfontosabb, ne randizz ilyen bunkókkal, aki ilyen kreált, buta indokkal leráz, hogy csúnya vagy smink nélkül... Mert paraszt az ilyen

2013. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Igen amúgy, amikor a fiúk azt mondják, a természetes lányokat szeretik, arra gondolnak, hogy nem azokat akik full partisminkben járkálnak. Persze van néhány lány aki nagyon! szép smink nélkül is, de a többségen azért sokat dob egy kis smink.
2013. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Félreértettél! Volt rajtam smink, csak nem sok!

Általában alapozót, tust, szemceruzát, szempillaspirált használok, de a randira csak alapozót és szempillaspirált használtam.

2013. ápr. 24. 22:35
 9/30 anonim ***** válasza:
Akkor vagy ronda vagy, vagy csak egyszerűen nem tetszettél neki és kész.
2013. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Jó, akkor küldök képet és nézd meg, hogy szerinted ronda vagyok-e... de előbb írd meg, hogy honnan írsz!
2013. ápr. 24. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!