Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért ilyen hazugok a fiúk,...

Miért ilyen hazugok a fiúk, hogy azt mondják, hogy egy lány természetesen szép, ha nem is így gondolják?

Figyelt kérdés

Randim volt egy régi ismerősömmel és a randira direkt nem festettem ki magam nagyon (egyrészt a randi miatt nem akartam, másrészt azért mert azt hittem, hogy a fiúk szeretik ha egy lány természetes és nincs rajta sok smink). Szóval gondoltam kipróbálom a természetességet, hátha értékelni fogja. Erre pont az ellenkezője. Megtudtam, hogy nem tetszettem így neki. Nem voltam elég szép neki....


Most akkor hogy is van ez? Áruljátok már el!


2013. ápr. 24. 22:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én fejérmegyéből írok, küldhetsz nekem is
2013. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nekem is küldj!!

Pécelen lakok.

2013. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nekem is! (Esztergom)
2013. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Véleményt is írjatok lécci!
2013. ápr. 24. 23:14
 15/30 anonim ***** válasza:
Ide írok, ha nem baj. :) Megnéztem a képeket, nem vagy ronda smink nélkül sem, inkább csak átlagos, a sminkes kép viszont jó volt. Viszont akinek nem tetszel smink nélkül és emiatt nem is akar tőled semmit, azzal nem is érdemes foglalkozni. Mit képzel, majd ha együtt alszotok, akkor se mosod majd le soha a sminkedet meg reggelente gyorsan sminkelsz majd mielőtt felébred? :D A smink szerintem azért jó amúgy, mert élénkebb lesz tőle az ember ábrázata, pl. a képeiden is, a smink nélkülin (meg a legtöbb lány smink nélkül) úgy nézel ki mint aki mostanában ébredt, vagy egész nap otthon volt... Szóval nem vagy csúnya, csak más hatást kelt az arca egy lánynak amikor nincs kisminkelve. Randira én inkább sminkelnék. (Tudom, írtad hogy alapozó + spirál volt rajtad, de az majdnem semmi. A tus pedig egyáltalán nem számít sok sminknek. A fekete füstös szemek napközben, az pl. sok.)
2013. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2013. ápr. 24. 23:22
 17/30 anonim ***** válasza:
Akinek smink nélkül nem tetszel annak sminkkel sem, tehát teljesen mindegy. Ilyennel foglalkozni sem érdemes. Majd lesz olyan aki szépnek tart ígyis-úgyis.
2013. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet!! Budapest :)
2013. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem is! :) (Szolnok)
2013. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
31%

Talán nem az itteni véleményekre kéne támaszkodni.Ha ezt teszed akkor k*rva nagyot fogsz koppanni a valós életben


Itt mindenki azt írja hogy a természetes szépségű csajokat szereti,de a valóságban a legtöbb férfi az ilyen festett r*bancokra bukik


Az viszont tény hogy a legtöbb nő smink és a többi kacat nélkül legfeljebb az átlagos szintet érik el.Valójában kevés szép nő van a világon.A többi csak sminkkel szép,ezért látunk rengeteg "szép" nőt az utcán akik valójában rondák vagy nem annyira szépek smink nélkül

2013. ápr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!