Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 13-14 éves...

Szerintetek egy 13-14 éves lánynak járhat ilyen táskával iskolába?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 18. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy nem férne bele a tankönyv, a füzetek.. és ha több cuccot kell vinni (mert azért az nehéz), akkor kényelmetlen és ezt a táskát sem ilyen használatra tervezték, tehát hamar tönkremenne.
2013. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nagyobb kéne, csak olyat nem találtam... sporttáskaméretben jó lenne?
2013. máj. 18. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Suliba, rendszeres használatra ezeket vedd figyelembe:


- méret: ne legyen túl nagy, de férjen bele minden ami kell, egy A4-es dosszié is, mert baromi kényelmetlen, hogy van egy táskád és mellette kell még egy zacskó, amibe a kimaradt cuccokat bepakolod.


-legyen tartós, bírja a napi használatot. Nézd meg a bélését, a varrásokat. Néha a drágább az olcsóbb. Én a gyerekek első tolltartóival jártam így, először kiválasztottak ilyen-olyan figurásat, pont olcsók is voltak. Karácsonyra már mentek szét. Kértek másik figurásat, szintén olcsó darab volt, a végén egy tanévben összesen 5 tolltartót kellett vennem a két gyereknek

Aztán drágább, jobb minőségűt vettem, az kibírta két tanévre mind a kettőnek.


-A táskát tudjad vagy a hátadon vagy a válladon vinni. Ennél nem látok pántot... Az egyik gyerekem elég nyeszlettke, elsőben alig bírta az iskolatáskát, én cipelhettem a kezemben. Az utca végére leszakadt a karom, pedig nem volt teletömve.


Én inkább a hátizsákot javasolnám. Vannak abból is nagyon divatos, menőbb darabok. A vállra akaszthatós táskát csak akkor lenne érdemes venni, ha a suliban nem követelik meg, hogy minden nap minden könyv és füzet nálatok legyen, vagyis nem kell úgy járni, mint a málhás szamár és ha nem kell sokat cipelned (mondjuk pár megállóra vagy a sulitól és nem kell sokat gyalogolnod).

2013. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a táskák még sporttáska méretben sem arra hivatottak, hogy 6-7db tankönyv plusz füzetek és minden egyéb dolog beleférjen, ami egy napra kelleni szokott ennyi idősen. Akkor nem lenne vele semmi baj, ha egy-két füzetet kellene vinni jegyzeteléshez és kész.
2013. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem csak sminkelni meg szórakozni jársz iskolába, akkor vegyél normális táskát, amibe beleférnek a könyvek és a tanszerek, és még a tartásodat sem cs*szi szét.
2013. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne lányom ilyen táskával biztos nem engedném el iskolába. Általános/közép iskolába rengeteg cuccot kell cipelni, ami együttvéve már elég nehéz ahhoz, hogy az ember a kezében vagy a vállán cipelje. Ilyen idősen csak és kizárólag hátizsák való az iskolába.


24/F

2013. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gimi 10. osztályig hátizsákkal jártam. Neked is az való, kényelmes és egészséges.
2013. máj. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért jár mostanában kb minden lány ilyen táskával? Nekem sokszor a hátitáskámban megfájdul a hátam a sok cucctól, az osztálytársaim pedig mindannyian ilyenbe tuszkolják bele a dolgokat. Ők hogy bírják el? xD

17/L

2013. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem alkalmas. Utolsó héten ha már nem kell könyv, vagy maximum 1-1 tantárgyból kérnek valamit, akkor jó egy ilyen táska, de hétköznapra maradj a hátizsáknál. Megéri, hogy ne legyen gerincferdülésed!
2013. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak a R*b*n*ok járnak ijen táskákal iskolába
2013. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!