Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lövessem vagy szúrassam az...

Lövessem vagy szúrassam az orrpiercingemet?

Figyelt kérdés

Régebben valahol olvastam, hogy ha lövetem, valamit nem hatol át az orrban, és ettől begyulladhat, vagy nem is tudom már... Ti tudtok erről valamit?

Továbbá tapasztalatokat is írhattok, hogy volt, ha szúrattad, ha lövetted, utána bgyulladt-e stb. Köszi


2009. okt. 9. 13:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
én eloszor lovettettem és akkor egy gyogyfulbevalot lonek az orrodba.de mikor másnap ki kell venni kivettem és nem tudtam visszarakni,azt nagy nehezen sikerult de egy kicsit be volt gyulladva.másnap elmentem orvoshoz és az letolt h mér nem szurattattam,mert h az biztosabb,aztán kivette és egy kicsit hátrább átszurta de nem fájt,csak egy kicsit!én inkább a szurás mellett szavazok!
2010. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!