Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tágítsam a fülemet?

Hogy tágítsam a fülemet?

Figyelt kérdés

8 milliméteresre szeretném

házilag szeretném

hogy kezdjek hozzá ?

mivel kezdjem ?



2013. jún. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Először nézd meg a fülbevaló furatot hogy középen van-e szúrva, ha igen, akkor valami vékony cuccot beleteszel, mondjuk fogpiszkálót érdemes celluxal körbetekerni hogy ne rohadjon bele

Ha jól haladsz, lehet növelni nyalókás pálcával, én sokszor celluxxal egészítettem ki egy műanyag darabot ami kicsi volt

21/F

2013. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges, nem szép, és később megbánod..

Na mindegy nem ez volt a kérdés!

Nekem nincs , de egyik ismerősöm vett valami csigát amit mindig egy picivel beljebb kell fordítani, és úgy tágította ki. Nem tudom mi a pontos elnevezése, de mindjárt utána nézek hátha találok valamit, de ez kifejezetten erre való. :)

2013. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltam ! fültágító csiga a pontos neve


Remélem segítettem

2013. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2013. jún. 17. 20:59
 5/6 kerdeo911 válasza:
FÁT SOHA NE RAKJ BELE! mert belerohad. csak műanyag, acél stb. házilag ugy írom le ahogy én csináltam. megvan a fülbevaló lyuk. abba fülpiszkáló pálcika. utána nyalóka pálcika. utána a nyalókapálcikára 2-3 réteg cellux, szigszalag amelyik van otthon. ez kb 4 mm. utána tollkupak. stb stb stb ami van othon és egy kicsit nagyob tedd bele.
2013. júl. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is egyénileg csináltam

1.egy nyelv pc

2.egy nyelv pc és egy fülbevaló

3.kettő nyelv pc

és így tovább a claire's-be lehet venni olcsón nyelv pc-t és úgy én igy csináltam remélem hasznos tanácsot tudtam adni

2013. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!