Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nektek melyik a...

Lányok, nektek melyik a kedvenc szájfényetek/rúzsotok? Szájfény vagy rúzs? Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Én a szájfényt jobban szeretem, és két kedvenc szájfényem van. Az egyik az Astor Shine Delux egy natúr árnyalata, a másik pedig egy Manhattan High Shine 46s szájfény. Mindkettőt imádom:)
2013. jún. 28. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Most az essence stay matt ajakkrém a kedvencem, a velvet rose árnyalata. Rúzsok közül még nem találtam meg az igazit, pedig szeretem őket.
2013. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a rúzsokat szeretem jobban. Most 2 kedvencem van: m.a.c peach blossom és pure zen :)
2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rúzsokat és a szájfényeket is szeretem. Most épp kifogytam a szájfényekből, úgyhogy rúzst használok. A Max Factor Color Elixir Star Dust Pink árnyalata a kedvencem, ez tökéletesen passzol hozzám. Szeretem még az Alverde Color&Care Dusty Nude színt is, de magával a rúzsnak a minőségével annyira nem vagyok megelégedve. Legtöbbször viszont csak sima színtelen ajakápolót használok, inkább a szemem szoktam festeni.
2013. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szájfényeket nem szeretem, mindössze két darabom van. (Avon Plum Pout Luscious Mauve-mályva, Maybelline Color Sensational Pink Petal - natúr rózsaszín)

Rúzsokból sincs sok, a kedvencem a Maybelline Color Whisper

Coral Ambition.

2013. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szájfény párti vagyok, bár már jó ideje nincs se rúzsom, se szájfényem, csak natúr ajakbalzsamot használok.
2013. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szájfény:) Méghozzá a kis drágám, amint tükör is van és a tetejébe lámpa van szerelve:) nagyon praktikus buliba:)

nem mellesleg jó a tudat, hogy természetes összetevőket kenek magamra, ugyanis ez aloe vera-t tartalmaz és virágszirmokból nyerik ki ezeket a csodás színeket*-*

2013. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Labello fruity shine,szájfény és ajakápoló egyben.Évek óta ezt használom,én nagyon szeretem.
2013. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!