Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercing egyfolytaban...

Orrpiercing egyfolytaban voros. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsosorban elnezest az ekezethianyert, telefonrol vagyok!


Szoval.. iden febr. 14.-n lovettem ki az orromat. 2 hetig benne hagytam az ekszert ami belekerult, 70%os alcohollal kezelgettem. 2. het utan kaptam egy bogyos vegu ezust piercinget. Beletettem, baratom veletlen orbavagott masnap, kiszakadt az orrombol.. masik varosban voltunk, 1.5 ora alatt ertem haza, benott, tuvel kellett atszurnom. Nagyon csunya volt napokig, vegul egy orvosi fem spiral vegu orr pc-t tettem bele. (A kieseses balesetek elkerulese vegett.) egyszeruen azota is voros volt korulotte. Nem valadekozik egyaltalan nem sebes, nincs bedagadva, csak piros korulotte. Nem veszesen, de pont annyira, hogy mar 20cmes tavolsagbol latni lehessen, ha epp valakivel beszelek.Most 4 napja vettem egy bioplast bogyos szaru pc-t, gondoltam hatha a szilikon nem irritalja. De azota is ugyanugy voros.. + amugy van a bal fulemben is orvosi fem fulbevalo, hazilag lottuk porcba es gyonyoruen begyogyult, szep allapotban van.. nem ertem miert van ez..lehetne valamit tenni? :(( Valaszaitokat elore is koszonom!



2013. júl. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk vedd ki?
2013. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem szeretnem kivenni?! Ezert lennek kivancsi, hogy hatha valamivel meg lehetne oldani.
2013. júl. 4. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is elég kényes. Aloe veraval kenegetem. (estére bekenem) Alkohol az szárítja a bőrt egyébként. Ha csak az a baj, hogy piros, próbáld ki szerintem te is ezt. Nekem bevált.
2013. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alkohollal regen kenegettem, meg az elso hetekben. Mostansag tetrannal probaltam, de nem valtozott. :/ Kiprobalom az aloe-verat, hatha bejon. Koszi a valaszt es a tanacsot! :))
2013. júl. 4. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Octenisepttel fújkálni, nekem a piercer azt javasolta, vény nélkül kapható.
2013. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a hidrogén-peroxid-ot :)
2013. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló : az neked kellett volna anyatej helyett.


Utolsó előtti : vettünk olyan sprayt, rendbe is hozta pár nap után, de mit ad Isten, egyik éjjel kiesett, és benőtt az egész reggelre.. :( Szóval most jöhet az újraszúrás. :)

2013. júl. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!