Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget szeretnék, de a...

Orrpiercinget szeretnék, de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám őket meggyőzni? 16 éves vagyok...

2013. júl. 3. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy 18 leszel, utána beteheted engedély nélkül. Jó ronda leszel. Én gyerekeimnek is ezt tanácsoltam, megvárták a 18-at aztán betették, pedig titkon azt reméltem addigra megjön az eszük. De már 22 éves és nyelvpiercingje van :(( Nem tudom elképzelni mi a jó benne...
2013. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 flora08 ***** válasza:
Nem szeretnélek lebeszélni, csak annyit mondok, hogy gondold meg jól, mert ha később jössz rá, hogy nem tetszik (nővérem járt így) iszonyat rondán forr össze. Az orrodat pedig nem tudod eltakarni, így mindig látszik a heg. Apropó, nem tudod eltakarni. Lehet, hogy a szüleidnek is ez a problémája. Elképzelhető, hogy attól tartanak, hogy egy tanárod, vagy neadjisten' a leendő főnököd nem nézi jó szemmel a testékszert. Engem speciel egyáltalán nem zavar, de az emberek a legapróbb dolgokba képesek belekötni. Ezt úgy mondom, hogy nekem is van piercing a köldökömben, tehát nem elvből ellenzem a dolgot, csak jó tanács. (Mellesleg én 14 évesen csináltattam, anyukám úgy egyezett bele, hogy meg kellett ígérnem, hogy nem lesz több :D Én ezt be is tartottam. De ennek már 7 éve, nem tudom hogy megy ez manapság, én biztos, hogy nem vittem engedélyt.)
2013. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!