Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc szempillaspir...

Melyik a kedvenc szempillaspiralatok es miert? Melyik volt az amibe nagyot csalodtatok? : ) felpontozok : )

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kedvencem a rózsaszín miss sporty, mert nem csomósodik nagyon jó keféje van :D

de emellett a colortrend (avon) is tetszik :)

16l

2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyszer rendeltem Avonosat,be volt száradva,de szerencsére visszakaptam az árát.

Kedvencem a NYC High Definition spirál. Dúsít és hosszabbít! Szeretem.

2013. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kedvencem a max factor false lash effect, a loreal volume million lashes és a mac studio fix lash :) amiben csalodtam az a rimmel scandal eyes ja es a loreal wings spiralja sem jott be nekem,
2013. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amit nagyon szeretek az a oriflame, és mabellyn spirálok.

Amiben csalódtam az az avon super drama szempilla spirál volt.

2013. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rimmelt szoktam venni. A másfélékben se mondhatom, hogy csalódtam, csak egyszer ilyet vettem és ez tetszett a legjobban :)
2013. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Max Factor False Lash Effect a kedvencem, mert hosszabbít, dúsít, szétválaszt egyben. Nagyon sokáig elég, nem csomósodik, nem morzsálódik, nem maszatolódik.

A legrosszabbak amiket próbáltam az Essence spirálok voltak. Összeragasztották a szempilláimat, morzsolódtak, potyogtak, kenődtek. 3-at próbáltam, mindegyik ilyen volt. Pedig szeretem az Essencet, de spirált tőlük soha többet...

2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedvenceim:Lancome hypnose, Loreal double extension

Amiben nagyot csalódtam az egy Estée Lauder szemspirál volt,ha jól emlékszem magnascopicnak hívták,árához képest kritikán aluli volt.

2013. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Super Shock, illetve Infinize:D meg egy Rimmel londonosom is van, na az valami fantaztikus!:D nagyot csalódni igazából még nem csalódtam csak úgy hogy esetleg hamar beszáradt vagy csomósodott:D az is egy essence-s volt
2013. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kipróbáltam, mire rátaláltam a kedvencemre, a sárga tubusú Lovely spirálra. Imádom, mert szép hosszú pillákat érek el vele, nem csomósodik, lemosáskor nem kell percekig dörzsölni, és olcsó is.

Legnagyobb csalódás az Avon-os Super Shock Max volt.

17/L

2013. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ó, a super shock max... én is nagyon utáltam. Kábé festék se volt benne, úgy kaptam. A rimmeles scandal eyes sem éri meg az árágoz képest. A legjobb nekem egy essences spirál volt, szürke kupakban. Big curls a neve.
2013. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!