Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iskolás lányok (gondolok itt...

Iskolás lányok (gondolok itt gimnazistákra és idősebbekre)! Mindennap sminkelitek magatokat, ha elmentek valahova vagy jön valaki?

Figyelt kérdés
Milyen sminket szoktatok ilyenkor feldobni?

2013. aug. 2. 15:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én sminkelem magam mindennap de csak úgy hogy alul kihúzom fekete szemceruzával szemem és szempillaspirál .Ha elmegyek valahova pl : buliba akkor tus +szemceruza alulra+szempillaspirál . De szerintem mindenki máshogy van ezzel is . :)
2013. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Otthon , egyáltalán nem sminkelem magam, meg ha mondjuk leszaladok a sarki boltba akkor sem. ( Főleg ilyen melegben mint ami mostanában van)

Ha tudom, hogy jön vaki akkor sem mindig, vagy esetleg max egy kis bb krém, és korrektor.

Ha meggyek valahova akkor is általában csak BB kérm+ korrektor, max egy kis szempillaspirál.(suliba szintén)

Ha valami nagyobb rendezvény, esküvő, parti,..stb akkor szoktam egy kicsit erősebben sminkelni(esetleg alapozó , tusvonal, vagy valami halvány ruhához illő smink.)


Egyébkén, nagyon szeretek sminkelni, otthon hobbiból szoktam , de nyáron , mikor szinte 100% hogy lefolyik rólam, feleslegesnek tartom.

15/L

2013. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok . Alapozót én nem használok nyáron mivel az majdnem hogy lefolyik rólam. 22/L
2013. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sosem sminkelek, még akkor is csak max. korrektort használok, ha valami alkalom van.

23/L

2013. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyáron szinte egyáltalán nem sminkelek, se az utcára, se itthonra. Néha felteszek spirált, meg CC krémet, de ez így nyáron nem gyakori.

Iskola időben használok szempillaspirált és CC krémet hétfőtől-péntekig, és hétvégén is ha bemegyek valahova a városba. De ha itthon vagyok/jön valaki akkor azt sem.

2013. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Otthonra semmikor, feleslegesnek érzem.

Ha megyek valahová, akkor szempillaspirál és színtelen ajakápoló.

Alkalomra BB krém, korrektor, púder, szempillaspirál, színtelen ajakápoló.


19/L

2013. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Regi_95 válasza:
Én suliba szemceruzát meg szempillaspirált használok, de otthonra vagy ha éppen elmegyek a boltba arra nem szoktam festeni magam.Buliba meg kicsit erősebben sminkelem magam
2013. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

korrektor ha van pattanásom

amugy ha fáradt vagyok suliba is csak azt de sajnos én nem vagyok szép smink nèlkül ezért korrektor puder szempillaspirál az alapozót nem szeretem de nagyon néha kihúzom a szemem felül csak nem nyáron 17/l

2013. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Suliidőben hétköznapokon szempillaspirál, BB krém, esetleg korrektor. Buliba sem sminkelek ennél jobban. Most nyáron általában csak szempillaspirál.

17/L

2013. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

BB krém vagy alapozó (attól függően, hogy mennyire fehér a bőröm)

púder, néha korrektor

barna szemhéjpúder, régebben tus, most már elhagytam, meg szempillaspirál.


18/L

2013. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!