Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iskolás lányok (gondolok itt...

Iskolás lányok (gondolok itt gimnazistákra és idősebbekre)! Mindennap sminkelitek magatokat, ha elmentek valahova vagy jön valaki?

Figyelt kérdés
Milyen sminket szoktatok ilyenkor feldobni?

2013. aug. 2. 15:47
1 2
 11/12 PusziAzArcodra válasza:
Az iskola nem divatbemutató, hogy nagyon kisminkeljük magunkat. Nekem problémás, kevert a bőröm ezért én általában egy BB krémet használok (Garniertől , zsíros bőrre), egy mattító púdert (Miss Sporty So clear, direkt fiatal bőrre). Ha nagyon rossz a helyzet, akkor még a BB krém alá korrektort (Essence-et, a kétszínűt, habár fogalmam sincs mi a neve). Illetve szempillaspirál. Ha nagyon fáradt vagyok látszanak a vörös-kék-lila erecskék a szemhéjamon, erre a Benefit Lemon Aid-et használom, ami olyan mint egy korrektor, csak sárga színe van. Ezt nem valószínű, hogy akárki észre fogja venni, tapasztalatból mondom :) És hogy mindezt felvigyem az arcomra öt perc elegendő.
2013. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok. Nem sminkelem magam minden nap, mert hagyom a bőrömet lélegezni, meg egyébként sincs mindig idő rá. Ha meg sminkelem magam, az hangulattól függ, meg attól, mennyi időm van rá, és milyen a bőröm, közérzetem. Az alap az a korrektor, szempillaspirál, ajakcucc, kiegészítve vmi pirosítóval, ha nagyon hulla vagyok és szemöldökcerkával, ha nagyon hülyén áll a szemöldököm. De ha van rá idő, akkor szoktam egész arcos sminket is készíteni
2013. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!