Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercinget szeretnek?

Helix piercinget szeretnek?

Figyelt kérdés

mit kell tudni rola? faj ?:-) mennyi a gyogyulasi ideje. ti milyen ekszert rakattatok bele?

es hélixnek kell ejteni ?:D


2013. aug. 5. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hélixnek ejted, én úgy tudom:D

Fél évig gyógyul, szúratni érdemes, mert a lövés eltörheti a porcot, ill a szúrás szebben is gyógyul.

Nyilván fáj, mert átszúrják a füled, de csak egy pillanat, inkább kellemetlennek nevezném. Inkább a gyógyulási idő a hosszú:D

Piercerek orvosi fém talpas ékszerrel szokták szúrni, nekem is olyan van benne, aztán, ha letelik a fél év, cserélhetem:)

2013. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én márciusban csináltattam szalonban. egyenesszárúval szúrták, mással(pl karikával,patkó alakú piercinngel) nem vállalnak, mert valamennyire csak feldagad a fül és utána nagyon nehéz kiszedni, lassabban is gyógyulna főleg ha kis méretű a karika még olyanról is hallottam hogy ránő a bőr. nekkem nem fájt, érzéstelenítették, kicsit kellemetlen volt, aludni nehezen tudtam rajta , 3- 4 hónap után cseréltem karikára, de még akkor érzékeny volt kicsit de soha nem voltak komplikációim, rendesen kezeltem. most júliusba egyik napról a másikra meg egyáltalán nem "fájt" amikor ráfeküdten, szóval akár i s jelenthetem hogy begyógyult teljesen:D
2013. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!