Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hány éves korotok óra...

Ti hány éves korotok óra sminkelitek magatokat? A

Figyelt kérdés
Csupán csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ki hány éves kora óta sminkeli magát..:) Valamint iskolába is sminkelitek magatokat? Ha igen, hogy?:)

2013. aug. 17. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Én kb. hatodik osztály félévétől sminkelem magam, szval 12 éves korom óta. Mindig is kib**szott pattanásos voltam, szval alapozót és korrektort használtam meg azt hiszem púdert is. 13 éves korom óta pedig alapozo, korrektor, puder, spiral, szemcerka. Aztán lassacskán elkezdtem tust is használni, meg most pár hónapja rúzst :)

Én suliba és máshova is ugyan úgy sminkelek. Csak szolidan :)

15/L

2013. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12 éves vagyok, most kezdtem el sminkelni magam. Korrektor, spirál, szájfény.
2013. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat! :))
2013. aug. 17. 22:09
 14/21 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta. Viszont csak zselés szemhéjtust használok, ami jó szemceruzának is és cicaszemet is lehet vele húzni.


21/L

2013. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én úgy 11-12 éves koromban kezdtem szempillaspirált használni a suliba, azóta fokozatosan szerettem bele a sminkelésbe! Suliba minden nap sminkelek, de csak natúran és ízlésesen :) BBkrém, kis pirosító talán, mert elég sápadt az arcbőröm, szemhéjtus, spirál és natúr rúzs :) Szerintem ennyi mindenkinek belefér :)

16/L

2013. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Utolsó: szerintem is ez bőven jó, igazad van:)))
2013. aug. 19. 15:46
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
en 13 evesen kezdtem akkor csak szemceruzat hasznaltam utana amikor gimis lettem (olyan szepsegbakijaim voltak uristen :D:D) elkezdtem hasznalni mindenfele szemhejfesteket a pinktol a feketeig semmi sem hatraltatott :D utana jott a 6kilo alapozo es puder akkor marcsak szemceruza volt a szememen meg spiral (az se volt jo :D:D) most a legjobb szerintem. nyaron bb creamet telen hab allagu alapozot hasznalok nyaron bronzosito telen pirosito szemhejtussal kihuzo a szemem csak folul es szempillasprialt hasznalok :D meg szemoldok ceruzat mert nagyon ritka sajnos de nem feltuno ha valami alkalomvan kiegeszitem egy kis szemhejfestekkel arany es barnat szoktam legtobbszor es valmi ruzst :D ma mar imadok sminkelni minden baratnomet en sminkelem bulizas elott :D ja es 17/L
2013. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2013. aug. 20. 13:57
 19/21 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdtem mikor középiskolás lettem, de csak szempillaspirált használtam. Tehát 15 évesen.

Idén BB krémet és szempillaspirált fogok csak használni a suliba, de gyakorlok a tussal is, lehet, hogy néhanéha azt is a kezembe veszem. Amúgy nyáron nem sminkelem magam, itthonra se, nem szeretném túlzásba vinni.

2013. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Rékuska866 válasza:
Én most kezdtem el 12 évesen, 6.-ban. Csak spirált használok!
2013. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!