Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbseg a sok szempilla...

Mi a különbseg a sok szempillaspiral között? Mi alapjan kene valasztanom?

Figyelt kérdés

Szempillaspiralt kene vennem, de annyi marka van, es egy markan belül is annyi különbözö nevü, formaju, hosszusagu, sürüsegü, hogy keptelen vagyok valasztani.

Amugy alapbol is hosszu szempillaim vannak, hosszabito/dusito hatasu kene.

Tud valaki segiteni? Hogy legalabb kinezetre milyen fajtajut vegyek?

Köszi!


2013. aug. 19. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Max Factor False Lash effect,ez vízálló :)

remélem segítettem

15/L

2013. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

One bay One márkából az összes bevált! :)

18/l

2013. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a Max Factor False Lash Effect az örök kedvencem. Viszonylag hosszú és dús szempilláim vannak, sokszor kérdezik mikor ki van spirálozva, hogy igazi-e. Ez a spirál nagyon szépen szálakra szétválasztva vonja be a festékkel, egyáltalán nem csomósodik, nem maszatolódik vagy hullik. Hosszabbít és dúsít is, a festék is pont jó, nem túl folyékony, nem túl sűrű. Nem a legolcsóbb, de Rossmannban sokszor ki lehet fogni akcióban 2000-2500 Ft körül, olyankor éri meg. Ebben több is van, mint a többi spirálban. Azokban általában 9 ml körül szokott lenni, ebben meg 13,1 ml van, szóval tovább is elég.

Én alapból a gumi kefés spirálokat szeretem jobban, szerintem könnyebb használni őket, jobban szétválasztják a pillákat, természetesebb lesz a hatás, nem csomósodnak úgy. Ezek közül is azokat bírom, amiknek egyenes a keféje, nem olyan hajlított.

Nekem mivel hosszúak a szempilláim, a normál kefés spirálok összeragasztják őket, csomósodnak, ezért nem szeretem őket.

2013. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és 24/L, ha ez számít. :)
2013. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, hasznos volt! :)
2013. aug. 20. 09:16
 6/7 anonim válasza:
Nekem is hosszabbító és dúsító hatású kellett! Rossmannban lehet kapni ESSENSE get big lashes!! (szürke mert van fekete is ,de a szürkét!!) 1000Ft alatt van! 800-900 Ft körül! és nagyon, de nagyon bevált!
2013. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maybelline spirálok is jók, de itt tudsz nézelődni:

[link]

2013. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!