Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki ha 14 évesen nem sminkele...

Ciki ha 14 évesen nem sminkelek csak szempilla spirálozok?

Figyelt kérdés
a többi lány mindig olyan szépen ki van sminkelve, és mellettük kicsit furán érzem magam...

2013. aug. 30. 14:03
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ciki egyáltalán.

Tudod vannak kis p*csák akik előbb akarják azt a dolgok és ezért csinálnak magukból r*bit.

De van olyan is aki csak úgy csinálja mert azt látta.

De ahogy gondolod. Nem az a lényeg hogy mások mit gondolnak rólad hanem az hogy TE mit gondolsz magadról.

Ha sminkelni akarod magad sminkeld, de te úgy érzed jól magad ha nem akkor ne tedd.

2013. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ciki, hogy 15 évesen sohasem használok semmit (sem spirál, sem semmi más)?
2013. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én sosem tudtam magamat szépen kisminkelni :) ezért nem is eröltetem. ha nem vagyok túl kómás reggel akkor még egy átlátszó szájfényt is felviszek de semmi több
2013. aug. 30. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
abszolút nem ciki.. csak az sminkeli magát aki azt hiszi, hogy a sminktől szebb lehet... igaz vannak olyanok akiken a smink segít, de nem sok ilyen ember van.. szempillaspirált se kell használod, legyél természetes!! ;)
2013. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem az ciki, hogy ha valaki full smink nélkül el sem hagyja a lakást. Szerintem a smink alkalomra való vagy korrigálás céljából, vagy esetleg munkába, ha előírja a dress code. De minden nap vegyszert magamra kenni heccből az fölösleges. Kis kiemelés, korrektor, púder, szájfény, spirál pont elég, főleg ennyi idősen!!
2013. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Doruss ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. És főleg ne érezd magad furcsán amiatt, hogy mások sminkelnek - nem minden ember ugyanolyan :)
2013. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 14eves vagyok és csak unnepekkor sminkelem magam.hétköznapokon (pl suliban) MAX korektor és/vagy alapozot hasznalok..nekem pl az osztálytársaim nagyon normalisak nem nagyon sminkik magukat ezért nem érzem rosszul magam de nelkuluk se.szerintem a mi korunkban nagyon nincs rá szükség.mondjuk más osztályok ilyenkor már rég 6kg vakolattal rendelkeztek..mi meg nem értjük h főleg suliba vagy egy átlagos napra minek annyi smink.

Ne érezd magad rosszul szerintem ráérünk meg. :)

2013. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én 16 évesen is csak szempillaspirált használok, szerintem néha sokkal szebb mint mikor 8 kiló festék van valakin
2013. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 éves múltam és nem használok sminket. Alkalomra sem. Ciki? Lehet, de én már szerencsére kinőttem abból a korból, hogy foglalkozzak azzal, hogy más külső alapján mit gondol rólam.
2013. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!