Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van esély arra, hogy egyenes...

Van esély arra, hogy egyenes lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Ha hajat mosok mindig göndör a hajam, de valahol olvastam, hogy életünkben többször változik a haj (szín, forma, stb.) lehet, hogy nekem valaha egyenes hajam lesz?
2009. okt. 31. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni! Én hallottam egy esetről, amikor egy lánynak szőke egyenes hajából szőke göndör lett! Az ismerősömnek akinek mesélte képeket is mutatott! Szóval a genetikát nem lehet kiszámítani :) Amúgy nemtudom hány éves vagy, de az nem olyan ritka, hogy egy idő után ahogy felnő az ember ha nem is teljesen egyenes, de kevésbé göndör/hullámosos haja lesz :) Meg most jut eszembe egyik barátnőm azt mondta h neki kiskorában göndör volt a haja, de sokszor vágták, ezért kiegyenesedett. :) Nemtudom mennyire ettől, de most egyenes a haja, az biztos :)
2009. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van rá esélyed. nekem kicsi koromban szög egyenes hajam volt, és kb olyan 12-13 éves koromban kezdett el göndörödni. 16 évesen már erősen göndör hajam volt. örülnék neki ha megint kiegyenesedne....
2009. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromban göndör volt, most meg szögegyenes :) szóval lehetséges, hogy lesz még egyenes
2009. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kiskoromban olyan egyenes volt a hajam,hogy még csavarókkal,hajsütővel sem lehetett rendesen begöndöríteni,ma már látszik,hogy helyenként gyűrűs göndör,amúgy pedig hullámos(de vasalom).Szóval ki tudja,lehet pár év múlva egészen göndör leszek...

14,5/L

2009. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 vagyok nekem mindig göndör volt a hajam,őszinte részvétem teljesen át tudom érezni a helyzetedet és rem. h nálam is lesz valami hasonló genetikai hajsimulás :)
2009. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe hogy kiskoromban kb 12éves koromig tök egyenes volt a hajam, azóta hullámos:(Szóval változik a haj.

22/L

2009. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!