Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1.14 éves vagyok és sok a...

1.14 éves vagyok és sok a mitaszerem az a kérdés hogy el tűnnek-e valaha? 2.3 éve egyenes hajam volt de aztán begöndörödött a kérdés hogy van-e esély hogy vissza egyenesedik vagy örökre göndör marad olyan göndör, hogy ha vizes akkor se egyenes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1.14 évesen már mitesszereid vannak, az durva. Na meg, ha 1.14 évesen elmondod magadról, hogy 2.3 éve egyenes volt a hajad, az még keményebb.
2010. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: persze,hogy eltűnnek, mivel kamasz korban vagy ilyenkor sok a mitesszer ami később eltűnik..

2: mi az,hogy begöndörödött? nem vágattál esetleg másféle frizurát/ göndöríttetted be? mertha igen akkor attól, és ha nől 10-15centit egyenesebb lesz ha nem akkor pedig nemtudom mitől lehet. nem csinálsz valamitmáshogy mint régen? fésülködési/ hajápolási szokásokra gondolok elsősorban. ha nem akkor nemtudom, ötletem sincs:) nekem is hullámosabb mint régen volt, mert ritkíttattam+ tépettem de már majdnem összenőlt és még mindig göndörebb, de próbálj megbarákozni vele. én már szeretem a lokniimat;)

remélem segítettem valamicskét..

:)

2010. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

A hajammal meg semmit sem csináltam, kis koromba még félhosszú egyenes hajam volt utána egyre jobban kezdett begöndörödni semmit sem csináltam vele.

2010. júl. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!