Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK! Ti is sokkal jobban...

LÁNYOK! Ti is sokkal jobban érzitek magatokat erős sminkkel?

Figyelt kérdés

Na azért nem kell a legdurvábbra gondolni: közepesen sötét szemhéjpúder és tussal erősen kihúzott szemek, spirál.


Mellé max. púder vagy szájfény.


Régebben szolidan sminkeltem magam, de ez valahogy sokkal jobban bejön.



2013. szept. 5. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Szemceruzán kívül nem használok mást, és azt sem mindig.
2013. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem, én szolidabb sminkkel érzem magam a legjobban (alapozó/púder/korrektor, szemceruza halványan és vékonyan, szempillaspirál). Erősebben csak estére, buliba vagy hasonlóba sminkelek, de gyakran oda is csak ennyit teszek, nekem ez az ideális. :)
2013. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én szeretem erősen sminkelni magam, néha hajlamos vagyok átesni a ló másik felére,és vakolok, de akkor is jól érzem magam.
2013. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Én sem. Ez tipikusan a "felveszem az álarcot" viselkedés. Kamaszkoromban csináltam amikor éppen azt hittem hogy nem vagyok sem szép sem jó, és biztosan mindenki engem néz milyen ronda vagyok. :D Most már csak alapozót és szemceruzát használok, szempillaspirálból is csak átlátszót, megtanultam megszeretni magam. :)
2013. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez tipikusan a "felveszem az álarcot" viselkedés.


Szerintem meg nem.

Fehér bőrű, karikás szemű vagyok alapjáraton, seszínű hajjal. Szerintem szép félprofilom van, de annyira semmilyen natúr sminkkel...De amikor kihúzom a szemem, sokkal jobb az összhatás.

2013. szept. 6. 00:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én maradok a papírzacskónál. :D


Nem, nagy átlagban soha nem sminkelek. Annak egyrészt passzolnia is kellene, másrészt, tudni kell viselni. Én nem tudom úgy viselni, hogy az természetesnek hasson, így nem kell. Akinek nem tetszik a fejem, nem néz rá.

2013. szept. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is, sokkal jobban. Ha nem vagyok kisminkelve rendesen olyan semmilyennek, sőt, néha fiúsnak érzem magam(pedig nem vagyok az, tudom, hogy itt a fejemben van a baj, tudom is az okát, de ez most mindegy)

Vannak napok, mikor rohanok a munkába és nincs időm szépen kihúzni a szemem, csak egy pici szemhéjpúder meg spirál, de ilyenkor nem is szeretek tükörbe nézni. Ha szépen ki van húzva a szemem teljesen másképp érzem magam.

2013. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Minden a hangulatomtól, bőröm állapotától függ. Általában natúran sminkelem magam, de van olyan napom, amikor kreatívabbnak érzem magam, vagy a hangulatom "megköveteli" az erősebb sminket. Ez ettől még nem álarc.

Az más kérdés, hogy jobb napjaimon is néha úgy nézek ki, hogy idegenek kérdezgetik a metrón, jól vagyok-e, mert egyenetlen a bőrszínem, rohadt nagy karikáim vannak a szemem alatt, alapból nincs egy egészséges pír az arcomon, ha fáradt vagyok (ami azért előfordul), az ajkaim világosabbak is. Ja, és én is fiúsnak tartom az arcom alapjáraton...

2013. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban érzem magam sminkben, de nem szoktam erőset csinálni. Középsötét szemhéjpúder (füstös szemnek megcsinálva általában természetes barnával), szempillaspirál, alapozó, púder.
2013. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen,de persze azért nem 1 kilóval,de szeretem ha nem csak szempillaspirál van rajtam,főleg ha elmegyek egy idegen helyre,akkor sokkal magabiztosabb vagyok az emberek között ha szépen ki vagyok sminkelve,ha nem,akkor szarul érzem magam a bőrömben,és azt érzem hogy mindenki milyen szép csak én nm,és ez teljesen elcseszi a kedvem
2013. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!