Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok/nők! Ti mennyire, vagy...

Csajok/nők! Ti mennyire, vagy hogyan sminkelitek magatokat, amikor mentek valahova és amikor otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 12:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
én csak szélen használok szempillaspirált alul is meg felül is és szemceruzát is csak oldalt használok. Egyszerű de jó :) Nagyon néha felülre kenek oldal a szempillák tövébe ezüstkéket.
2013. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Amikor megyek valahova akkor füstösre kifestem a szemem, alapozót, korrektort, púdert is teszek fel.

Ha itthon vagyok, akkor színezett hidratálót és korrektort kenek csak magamra.

29L

2013. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ritka olyan nap, hogy sehová sem megyek. akkor semmit sem teszek, vagy csak egy kis BB krémet, mert ha véletlenül beállít egy ismerős, előtte sem szeretnék villogni a bőrhibáimmal


ha elmegyek: alapozó vagy BB krém, púder, korrektor, szemspirál, szemceruza, rúzs vagy szájfény, szemhéjpúdert csak ha olyan kedvem van, de csak egy diszkrét színt vékonyan, nem állok neki festményt kreálni

2013. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 dolli. ***** válasza:
100%

Otthonra nem sminkelem magamat, muszáj pihennie a bőrömnek. Ha megyek valahová, akkor alapozót (de nyáron csak a szemem alá használok), szemhéjpúdert, szempillaspirált, néha szemceruzát is használok. Nem parádézok báli sminkben, az egyszerű, natúr smink híve vagyok.

20/L

2013. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Itthonra sem és akkor sem, ha elmegyek.
2013. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos elegge fuggo lettem az evek soran, igy szinte mindig kenek valamit az arcomra.

Itthon altalaban, ha egyedul vagyok, korrektort es szemspiralt hasznalok, ha tudom, hogy jon valaki, akkor korrektor helyett alapozo.

Ha megyek valahova(akar csak le a boltba) alapozo, pirosito, szemceruza, szemspiral es szajfeny mindig felkerul.

(nyugodtan le lehet pontozni)

2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Otthonra sehogy. Amikor megyek ki a városba, akkor szintén vagy sehogy vagy egy kis CC krém és szemöldökigazítás. Ha alkalom van, akkor a CC krém és a szemöldökigazítás mellett bronzosítót, szempillaspirált és szemhéjtust használok még.


21/L

2013. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én csak akkor sminkelek ha olyan kedvem van. akkor is maximum alapozó, szempillaspirál, szemceruza (bár ez elég hamar elkenődik, mivel pici szemeim vannak, így mostanában csak a felső szempilla tövéhez megy), illetve ajakápoló.

de ha csak simán csajokkal talizok, illetve a barátommal, akkor szempillaspirál és színezett ajakápoló. az előbbieket inkább alkalomra, illetve ha tudom, h fognak fényképek készülni.


Suliba pedig egyáltalán nem,mivel lusta vagyok korábban kelni..:S :D 18L

2013. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak alkalmakra sminkelem magam, akkor is csak egy kis BB krém, meg kihúzom a szemem. Hétköznapokra semmit nem használok, se itthonra, se suliba. 20L
2013. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

kingus, én nem pontozlak le.

valahogy hasonlóan érzek én is. igazság szerint az ember ott rontja el, hogy attól fél, ha meglátnak smink nélkül, akkor sokkoló lesz a látvány. ezért nem merünk lazítani. hát igen, ha mindig "szépnek" látnak, akkor olyan gáznak tűnik, hogy piros pöttyökkel, nulla szempillával közlekedjek... :(

2013. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!