Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK! Ti is sokkal jobban...

LÁNYOK! Ti is sokkal jobban érzitek magatokat erős sminkkel?

Figyelt kérdés

Na azért nem kell a legdurvábbra gondolni: közepesen sötét szemhéjpúder és tussal erősen kihúzott szemek, spirál.


Mellé max. púder vagy szájfény.


Régebben szolidan sminkeltem magam, de ez valahogy sokkal jobban bejön.



2013. szept. 5. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Én korrektort, kevés púdert, azt is csak azért, hogy ne csillogjon a fényvédőm, pirosítót és szempillaspirált használok, azt is csak barnát, mert fehér vagyok és a fekete túlzás lenne.
2013. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen számomra kényelmetlen az erős smink: pl. viszket a szemem, nem tudom megdörzsölni, önkéntelenül is az arcomhoz nyúlok, szétkenem a sminket. Csak különleges alkalmakra sminkelek erősen, hétköznapokra korrektor, szempillaspirál, ajakhidratáló és néha alapozó.
2013. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igazából nekem a smink nem befolyásol semmit. Régebben erősebben sminkeltem magam, ma már max korrektort használok meg pirosítót a hétköznapokra.

Ha neked az erős smink jön be, akkor viselj olyat, teljesen oké :)

2013. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem. Smink nélkül érzem magam a legjobban.

Ha valamiért sminkelek is, alig várom hogy este lemoshassam.

2013. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én vele és nélküle is jól érzem magam. :)

Vele azért, mert nagyobbnak tűnnek az amúgy is nagy szemeim, és valahogy olyan szép az összkép. Viszont smink nélkül is szép az arcom, nélküle meg azért érzem jól magam, mert tudom, hogy természetesen is aranyos arcom van.

2013. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire számít erős sminknek de én tus + rengeteg spirál nélkül nem érzem magam jól
2013. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, én pont hogy a természetes sminkben érzem jól magam. Ha már szempillaspirál ceruzával és vörös rúzzsal van rajtam, már akkor kicsit hülyén érzem magam, mintha ez emberek lenézően bámulnának.
2013. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én jobban érzem magam, ha van rajtam alapozó, szempillaspirál, esetleg ha a szemöldököm kicsit beszinezem :)
2013. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!