Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing helyén nem baj...

Helix piercing helyén nem baj ha fülbevaló van?

Figyelt kérdés
Jobb ha piercing van benne?Nem fog nyomni a fülbevaló?Ha fülbevalóval csináltatom,akkor utána bele tudok majd tenni piercinget,vagy nem fog belemenni?
2013. szept. 6. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én a piercinget jobban preferálom ilyen téren, de kinek mi.

mindegyik nyom alvás közben, de azt majd eldöntöd, hogy melyik kevésbé. igen tudsz bele rakni fülbevaló után piercinget.

2013. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) te már próbáltál fülbevaló után pc-t bele rakni?
2013. szept. 6. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
igen, többször is volt rá példa. kicsit nehézkes, meg kissé kellemetlen, után érzékeny 1-2 napig, de nem vészes.
2013. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jól van,akkor megnyugodtam.köszönöm :)
2013. szept. 6. 20:53
 5/18 A kérdező kommentje:
azért ha másnak is van ezzel kapcsolatban tapasztalata,jó lenne ha le írná :)
2013. szept. 7. 09:26
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem is van hélixem, igaz én piercinggel csináltattam. neked most fülbevaló van a helyén vagy azzal akarod csináltatni? szerintem egy fülbevaló szára vékonyabb mint egy piercingé, lehet kicsit fájdalmas lesz beletuszkolni a pc-t. de lehet van olyan ami olyan vékony mint a fülbevaló
2013. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
fülbevalóval fogom csináltatni :) csak félek,hogy nagyon fog nyomni alvásnál,mivel hegyesebb a vége :/
2013. szept. 7. 14:28
 8/18 anonim ***** válasza:

Piercinggel jobb csináltatni. Nem is nyom úgy a vége, főként ha talpas ékszert rakatsz bele.

Porcba elég nehéz beletuszkolni a nagyobb ékszert, célszerű azzal indítani. Sokkal jobb!

2013. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha piercinggel kezdek,aztán fülbevalót teszek,akkor úgy is összeszűkül,nem?utána meg már tökmindegy,hogy mi volt benne előtte.
2013. szept. 8. 14:03
 10/18 anonim ***** válasza:
igen, visszaszűkül.
2013. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!