Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piros körömlakk nem hat...

A piros körömlakk nem hat idétlenül egy fiatalon?

Figyelt kérdés

Találtam itthon egy szép piros lakkot. Kifestettem a körmöm vele, és nagyon szép, holnapig szeretném rajta hagyni. Tudni kell rólam, hogy visszafogottan öltözködöm, a színeim inkább a szürke, sötétszürke, fekete és a sötét színek. Ezzel kicsit fel tudnán dobni magam. Szerintetek egy 17 éves lánynak milyen a piros lakk?

Köszi a válaszokat! :)



2013. szept. 22. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én utálom a pirosat (elég r*bis, de ez csak az én véleményem) attól függ, hogy milyen árnyalatú ha pasztel piros akkor biztos szép lehet :)
2013. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Élénk piros, ezért nem nagyon merem felkenni. Flormar 002-es szín, amúgy. :)
2013. szept. 22. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan, egyreszt a legtobb fiunak tetszik, masreszt a legtobb lany is szivesen hordja pirosan a kormet. Tehat ha masok velemenye miatt nem hordanad akkor nem kell addodnod, masreszt meg ha tetszik akkor nyugodtan hord igy.

Ja es en elit gimibe jarok, ezt csak azert mondom, h tudd nem azert ez a velemenyem mert valami sotet ribi vagyok, mert egy nagyon szinvonalas iskolaban, okos diakokkal is meno a piros szin :)

2013. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért, szerinted öreges? Szerintem örök divat, bár én bordót szoktam, inkább alkalomra, de már sokkal idősebb vagyok. Suliban viszont ment a nude, rózsaszín, nem szóltak érte. De a sortért igazgatói járt...
2013. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tartom öregesnek egyáltalán. Csak sok ezzel kapcsolatos kérdés van itt fent az oldalon, ahol írják, hogy k*rvás, nem való fiatalnak, satöbbi. Csak érdekelnek a vélemények.
2013. szept. 22. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatalabb vagyok mint te , nekem most pirosak a köreim és nem tartom r*bisnek sem öregesnek. Inkább szépnek :)
2013. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindig azt mondják hogy milyen színesen öltözködök.. tök vicces mert általában sötét színű felső farmer és sima sötétkék vászoncipő.. viszont... a körmeim mindig élénkek és nagyon színes sálakat és kiegészítőket hordok (színes táskák, fülbevalók karkötők, gyűrűk stb)

ezért azt mondom nyugodtan kend föl (minimum 2 rétegben)!

nem öregít nem leszel ribis, szerintem ez egy olyan sztereotípia ami a begyepesedett emberek agyából pattant ki. akkor lesz igénytelen ha nincs megreszelve a körmöd, vagy ha kikensz a bőrödre.

ééés ne foglalkozz másokkal, ha neked tetszik akkor jól érzed magad, ragyogni fogsz és mások nem köthetnek beléd (persze azért ez nem igaz szélsőséges esetekre) :D

2013. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!