Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti csak rúzst használtok a...

Lilowada kérdése:

Ti csak rúzst használtok a szátokon, vagy rúzsfixálót is tesztek fölé?

Figyelt kérdés
Csajszik! Nemrég bukkantam rá az Artdeco rúzsfixálójára, olvastam róla jó és rossz véleményt is egyaránt, még nem igazán vagyok benne biztos, hogy jó döntés lenne beruházni rá. Emellett van még egy másik rúzsfiváló is, a Malu Wilz féle, erről a termékről eddig egy tapasztalatot se találtam. Érdekelne, hogy Ti mit használtok, ha használtok egyáltalán rúzsfixálót, és hogy ez mennyire teszi tartóssá, illetve mennyire szárítja az ajkaitokat. Én már régóta használok napi szinten rúzst, ráadásul elég élénk színt, de eddig még nálam se drága, se olcsóbb fajta rúzs nem tudta azt elérni, hogy ne kenődjön mindenre, amihez csak hozzáérek a számmal. Nagyon szeretnék már találni valamit amivel ez kiküszöbölhető lenne! A válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2013. szept. 23. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szükséges a fixáló.

Én rúzs ecsetet használok, az jó, mert a "ajakredők"-be is jut elég rúzs, így hosszan fent marad.

2013. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!