Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már 1 hete nézek egy fiút a...

Már 1 hete nézek egy fiút a buszon. Reggel és délután is azzal megy amelyikkel én. Álltunk már egymás mellett és ültünk együtt. Nagyon tetszik, de nem merem leszólítani. Mit csináljak, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú én láttam ma egy jó csajt a buszon. Nem tudom, hogy figyel-e már egy hete, de ha te lennél az, akkor nyugodtan odajöhetsz hozzám!
2013. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emelgesd a melleidet ;-) ha van.... Vagy szólitsd meg mert szentem ö is ugyen ezzel a problémával küzd :-)
2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miért tenné meg ő a lépést?


mindig az kezdeményez, akinek tetszik a másik.

2013. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%

SOHA NE KEZDEMÉNYEZZ!!! Az a fiúk dolga! Mosolyogj rá, és viselkedj kedvesen, és ha valóban tetszel neki, akkor megszólít. Ha nincs hozzá bátorsága, akkor hagyd a fenébe! Tudom, hogy ez azért nem ilyen egyszerű, de ha nem tetszel neki annyira, hogy összeszedje a bátorságát,akkor tényleg nem érdemes vele összejönni.

Igyekezz úgy kerülni, hogy mellette állhass vagy ülhess, mert ez azért sokat könnyít a dolgon :))

Sok szerencsét, csajszi! <3

2013. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

heh előző :D

Rajtad jót nevettem, bár szerintem valamiért úgy érzem, direkt szívatni akarod a kérdezőt.


Elmondom, én mit tennék, ha én lennék az a fiú és megfogadod a tanácsokat:


- Leülsz mellém én meg ülök.

- Leülsz mellém, próbálsz imponálni én meg hülyének nézlek, vagy kellemetlenül érzem magam.

- Leülsz mellém, és az imponálásnál is erősebben viselkedsz: hülyének nézlek

- Leülsz mellém, és valahogy észreveszem, hogy nem mersz megszólítani, de szeretnél: beképzelt libának tartalak.


Kedves előző, kedves kérdező, honnan a pics*ból tudja a gyerek, hogy te akarsz tőle valamit. Tudod mennyi kétértelmű dolog van? Ebben az esetben (ha te neked tetszik) és nem ő figyel fel rád, akkor sose a jobbik értelmezést fogja nézni.


1. ma már az kezdeményez, akinek tetszik a másik, ha kölcsönös, akkor valóban a fiú

2. ha arra vársz, hogy ő megszólít, később bánni fogod.

2013. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen vele is történt régebben, amikor még sokat buszoztam reggel is. De mivel sosem merte lépni és alány sem lépett sosem lett semmi. Szerintem ma már ideje a lányoknak is kezdeményezniük, mert sajnos sok fiú azért nem mer kezdeényezni meg nem is akar, mert sok lány lealázta már őket. Velem is ez volt pár lány elég bunkó volt velem és azóta nincs is kedvem úgy személyesen kezdeményezni, neten is ritkán szoktam és direkt kerülöm a feltűnően szép lányokat, inkább az átlagos lányorak hajtok azóta.

2013. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Összeszedem magam és jobb esetbe teszek valamit. :)
2013. szept. 12. 16:52
 8/8 anonim válasza:
100%
Hulyeseg hogy ne kezdemenyezz! Mit veszithetsz? Semmit. En kezdemenyeztem, es a ferjem lett. :D
2013. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!