Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Természetes az nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Természetes az nektek, hogy olyan nő/lány is tetszik nektek a barátnőtök mellett aki amúgy nem az esetetek?

Figyelt kérdés
megtaláltátok az igazit egy nőben akit szerettek is de mellett tetszik nektek olyan nő is aki amúgy nem az esetetek? vagy ti inkább minden nőben keresitek a szépet?
2013. máj. 22. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmezhetetlen, attól függetlenül, hogy megtaláltuk-e már az igazit vagy nem. Tetszik nekünk valaki, valaki az esetünk, ez a kettő ugyanazt jelenti.
2013. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
?????????
2013. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Buborék Fejü ***** válasza:
Azért mert van egy párom, akit szeretek, még nem változik meg az ízlésem. :)
2013. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebben hol a logika???
2013. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
átfogalmazom: a páromnak én vagyok az ideálja de mellettem tetszik neki egy másik nő is aki tök nem az esete(szőke haj,idősebb nála stb) szóval szerintetek ez belefér?
2013. máj. 22. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem értem... miből gondolod, hogy nem az esete? Ha tetszik neki, akkor ezek szerint mégis az.
2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ő mondta,hogy nem az esetei a szőke nők, de ez a nő szőke.
2013. máj. 22. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a haj színén múlik, hogy ki tetszik neki és ki nem. Mivel ma már feltalálták a hajfestéket... szóval ha amúgy külsőre bejön neki, akkor a hajszín az már egy teljesen lényegtelen dolog.
2013. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy általában nem tetszenek neki a szőke nők, még tetszhet neki egy szőke, és lehet rá mondani, hogy az az egy szőke pont az esete. Még mindig nem értem hogy jön ez ahhoz, hogy megtalálta az igazit.
2013. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az én páromnak nagyon fontos a hajszín. mert ő a barna hajú barna lányokat szereti mint én és a szőkék soha sem jöttek be neki pont ezért nem értem,hogy mi tetszik neki azon a nőn. mert nem is egy bombanő...
2013. máj. 22. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!