Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mellett van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mellett van még valaki aki tetszik. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja van egy barátnőm,csak van egy kis problemam..nem tudok vele melyen semmirol se elbeszelgetni,ha a szemebe nezek mikozben mondok valamit,az uresseget latom..nem latom hogy erdekelne..irogatjuk h igy meg ugy szeretjuk egymast de lehet hogy ez nem a legjobb kapcsolat igy..a bartnom mellett van egy lany,aki 150 kmre lakik tolem,de teljesen olyan mint en..ugy erzem hogy elotte nincsenek titkaim,barmit elmondhatok neki..ez a lany baratnoje egy eve ramirt,h nagyon tetszek a lanynak..irtam neki h decuki,de o tagadta..eleinte csak tetszett ez a lany,de most reszemrol kezd atmenni szerelembe...a baratnomet szeretem,de nem tudok vele beszelgetni es sztem ez nagy baj...ez a lany viszon olyan elbuvolo szamomra.. mit csinaljak?:/
2013. jún. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerelmi fellángolásnak nevezik az pároddal való "kapcsolatodat"

Dobd ki mihamarabb.

2013. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azzal a lannyal 2-3 het mulva talalkozok,es ketten leszunk csak es mivel messze lakom nala alszok...de a baratnomet valamilyen szinten szeretem..de ajj ez a masik lany olyan mintha a masik felem lenne...
2013. jún. 2. 12:53
 3/4 anonim válasza:

szakíts a barátnőddel. ez már inkább megszokás, nem szerelem. ha a másik lánynál alszol miközben van barátnőd, az viszont undorító és kegyetlen. ha a barátnőd helyében lennék és te addig nem szakítanál velem, akkor utána én szakítanék veled.

amúgy is.. az, hogy nem vagy a barátnőddel őszinte azért elég sok mindent megmutat...

L18

2013. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
told meg mint a lopott biciklit, ne foglalkozz másokkal.
2013. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!