Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing helyét fülbeval...

Helix piercing helyét fülbevalóval lőtték. Attól még tehetek majd bele mást?

Figyelt kérdés

Azt mondták,hogy ezt egy hétig nem szabad mozgatni. Kedden lőtték. Kb. jövő keddtől már lehet? Mikor cserélhetem ki? Tehetek bele fülbevalót is?

[link]

Konkrétan ilyenre gondoltam.

Vagy Ti milyet javasolnátok?

Használok mellesleg minden nap gyulladáscsökkentőt,bár szerencsére nem gyulladt be,és már nem is fáj,nem is ég. De persze a jobb oldalamon nem tudok még feküdni. :/



2013. szept. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

hát egy ideig nem is kéne rajta aludnod.

amúgy miután begyógyult azt raksz bele amit akarsz.

több hónapot igénybe fog venni a gyógyulás.

én mondjuk az elejétől forgattam mindegyiket, már aznap és egyiknek sem lett semmi baja. pár hónapot várj a cserével.

2013. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. szept. 26. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért inkább ne forgasd, mert csak újra és újra feltéped vele a sebet.
2013. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is van, és igenis forgasd a füledben naponta, mert különben benövi a fülbevalót, és utána nem tudod kiszedni, maximum csak ha feltéped de akkor meg ömleni fog a vér.Tapasztalat.

Egyébként szerintem 1 hónapig ne cseréld le az orvosi fémet, hadd gyógyulgasson, majd utána tehetsz bele másikat, de nem tudom mennyire fogja bírni a füled. Az enyém egy napig bírja ki a bizsut, utána gennyezik,meg fáj.

2013. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem forgattam és nem nőtt rá a piercingikre a bőr..nem szabad forgatni, cserélni meg fél évig nem ajánlott.
2013. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És a belőtt fülbevalód sokkal vékonyabb, mint a (helix) piercing. A fülbevaló nagy valószínűséggel 0,8 mm, a piercing pedig 1,2 mm lesz, esetleg ha veszel 1,0 mm-est, akkor annyi, és nem tudod beledugni, vagy kényelmetlen lesz a lőtt lyukba/ban, stb. Ezért nem árt előre tájékozódni.

Szóval, gyakorlatilag egy tágítással folytatod.

2013. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. szept. 30. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyien vagytok... Friss ékszert NEM forgatunk. Na persze nem is lövetünk semmit, főleg porcot, de ebbe most nem megyek bele. Jobban teszed, ha nem forgatod azt az ékszert, ugyanis ez felsérti a gyógyuló szövetet. Cserével várj minimum 2, de inkább 3 hónapot, és utána sem mindegy, hogy mit raksz bele. Lehetőleg hiteles forrásból származó, titánium vagy 316L sebészeti acél ékszerre cseréld, ugyanis ezek antiallergén anyagok.
2013. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!