Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fontos. Fültágítással kapcsola...

Fontos. Fültágítással kapcsolatban kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

13/L vagyok. 4-5 milisre szeretnem tágítani a fülem. Úgy fél órája raktam a fülembe 2 fülbevalót. Egyiket felülről a másikat alulról. Egy picit fáj gondolom még szoknia kell nem?

Mit ajánlotok mit rakjak bele? Csiga, vagy még tágítsam itthoni módszerekkel? Anyukám nagyon nem rajong érte így megtiltotta...(de ez nem érdekel annyira)

Adnátok ötleteket/tanácsokat/egyéb apróságokat amiket fontos lenne tudnom??!

Előre köszönöm mindenkinek!:) Esetleg írjatok privibe ott könnyebb lenne beszélni:)



#fültágító #Fültágító.
2013. szept. 29. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:

En fulem 1cm es mar utalom tok felealeges dolog volt.

En otthoni modszreekkel tagitottam nem raktam bele csigat.

Elsonek 2 majd 3 fulbevalo majd gyufa vagy fogvajo es igy tovabb amiket talalsz otthon. Egy a lenyeg h lassan csinald nekem irtora fajt beGyulladt minden bajom volt tole. Kenegesd testapoloval az jo szokott lenni ra.

19/L

2013. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De hát egy 1cm még összehúzódik nem?:o

Oké köszi:)

2013. szept. 29. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Profival csináltasd, ha mindenképpen akarsz. Amúgy a fiúk 99%-át taszítja, ritka undorító az ilyen karika fül egy lánynak (fiúnak is).
2013. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Bocs, de ez gusztustalan és nem tudom kinek jön be és kiknek a körében menő. Tényleg taszít, de inkább fordulj egy ezzel foglalkozó emberhez. 15/f
2013. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem 4-5 miliért nem érdemes szenvedni.

meg még fiatal vagy hozzá, ne de nem ez volt a kérdés: én csigákkal csináltam, sokkal egyszerűbb és "gyorsabb". csak, hogy lásd: amikor 4mm volt a fülem, a 8as csigával 4nap alatt feltágítottam 8asra minden további nélkül.

akkor haladj tovább, ha már nem érzékeny a füled.

nekem 12es mindkét fülem, és a jobb fülemben a 12es mellett van egy 8as tágító.

ha mindenképp otthoni dolgokat akarsz belepakolászni, akkor erre szerintem a legjobb az ecsetvég. ha van olyan ecseted amit nem sajnálsz akkor vágd le a végét, kicsit faragd meg. ez azért jó, mert egyenletesen nagyobbodik.

bármit raksz a füledbe azt fertőtlenítsd le, a füledet meg kend be testápolóval, hogy könnyebben belemenjen az adott dolog.

20/L

2013. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 köszi:)
2013. szept. 29. 10:30
 7/9 anonim válasza:
Múlt héten kezdtem én is két fülbevalóval. Még egy hétig kettő és utána három lesz bent. Ha utána nem megy bele a fültisztító akkor négy és így tovább. Krémezd be úgy könnyeben belemegy, én bepanthennel kenem. 13/l (ha van kérdésed nyugodtan írhatsz)
2013. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, pontozzatok le mert tényleg taszít, és írjon vki privátban h melyik az a fiú, akinek ez tetszik egy lányon ;)

ezt is pontozzátok le ha így kiadjátok a mérgeteket...

2013. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fogpiszkáló/gyufa semmiképp se jó!!! Ezt csomóan írják, de mégse képesek felfogni az emberek... xdd Szerves anyag, ezért, ha sokáig van benne, és nem mozgatod, akkor bele fog nőni!>< Azt meg nem lehet kellemes dolog kitépni onnan... Oo

Elsőnek én egy parfümből szedtem ki a kis csövet, az levágtam ferdén, és viszonylag fájdalommentesen belement... :3 Utána jött a fültisztító pálcika, szintén ferdére vágva. Majd Nyalókapálcika... :D És az már lassan meg is van a 4-5mm. De én a nyalókapálcika után egy tűfilcnek levágtam a hegyét, akármilyen bizarrul is hangzik... :"DD Az már megvan a 4-5mm... :)


Akik szerint meg undorító, azok meg hagyjanak minket lógva, a fültágítás egy áldás!*---* Azoknak a fiúknak be fog jönni a fültágító, amilyen fiú bejön egy olyan lánynak, aki tágítja a fülét. Ez ilyen egyszerű... :D


Remélem segítettem... :))

2014. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!