Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldököm folyton össze...

A szemöldököm folyton össze nő. Mit tudok ellene tenni, hogy ritkábban kelljen szednem? Egész életemben össze fog nőni középen a szemöldököm?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és szörnyen irritál, hogy 2-3 naponta ki kell szednem középen a szemöldököm, máskülönben összenő. 5letek?

2013. okt. 9. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Boszorkány vagy...

miért zavar?

amugy meg esetleg borotváld vagy valami hasonló(tesóm is azt szokta)

2013. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha borotválom, sokkal sűrűbb és vastagabb lesz, ráadásul gyorsabban is nő majd.
2013. okt. 9. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vegyél arcgyantát és használd azt, mert gyorsabb, mintha egyenként szeded ki. Egy idő után ritkulni fog szerintem.
2013. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arcgyanta. Vannak kész gyantacsíkocskák, amit hidegen lehet használni. De szerintem a 3 naponta szedés sem olyan sok.

Én is egy héten kb. kétszer szedem szemöldököm csipesszel.

2013. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapkodd csak ki vagy ahogy előttem mondták, árulnak kész hideg gyanta gyíkokat, amik direkt erre vannak. Drogériában, de nagyobb boltokban is beszerezheted.
2013. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kis felületet egy lézeres szőrtelenítő szalonban kb 1-2 ezer forintért leszőrtelenítenek és ez majdnem végleges megoldás.
2013. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos rendesen kitéped? A szemöldök egy elég mélyről növő szőr. Néha szoktam kiszedni a barátomnak, és ha nem sikerül tövestől kitépnek, akkor látszik a különbség hosszban. tövével együtt nagyon hosszú.

Az is biztos, hogy hosszabb idő kell a szemöldöknek, hogy ritkuljon. Szerintem mindegy, hogy gyanta vagy csipesz, a lényeg, hogy rendszeresen tövestől kitépd, és akkor 1-2 év múlva már látni fogod a különbséget.

Sajnálom ez így hosszú idő, de ha természetes úton oldod meg akkor nem megy gyorsabban.

2013. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borotválom én is.
2020. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!