Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akkor ciki vagyok? :S

Most akkor ciki vagyok? :S

Figyelt kérdés
Ma nem vettem fel magassarkút és nem raktam magamra sminket ez gáz? :( nem akarok igénytelen lenni, de a pasim ezért szakított velem :C pedig szégyelltem is magam és őt meg is értem mert hát smink nélkül meg magassarkú nélkül menni gáz :SS de ugye nem közösítenek ki engem ezért? :( mert akkor depish leszek :$$

#gáz #sminknélküliarc
2013. okt. 11. 14:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
kac kac
2013. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na látod már te is kinevetsz :C vennem kéne sokat és akkor nem fog elmosódni
2013. okt. 11. 14:49
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom miért, de szerintem ez egyáltalán nem vicces. :) Inkább szánalmas. :)
2013. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

MOST KOMOLYAN????!!!!! HANY eves vagy?!

Ezt a lerdest gondold at megegyszer...

2013. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez rohadtul ciki, hogy merészeltél kimenni úgy az utcára? Teljesen érthető a barátod reakciója. Kinek kell egy természetes csaj...fúj...Azonnal smink és magassarkú elő, talán még meggondolják magukat. Atyaég...imádkozom érted!
2013. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Úristen ezért dobott ki a pasid??? Miért nagy cucc ha egyszer nem sminkeled ki magad és lapostalpót veszel fel..... ugye nem gondolod komolyan?? Egyáltalán nem gáz ha egyszer nem sminkeled magad ugyaaaaan már ne legyél depis tőle felejtsd el azt az idiótát tiszta hülye aki ezért szakít veled!! Ne legyél naiv egyáltalán nem gáz vágj vissza neki meert ez egy idiótaa
2013. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen igazad van szánalmas vagyok :CC fenéért nem sminkeltem ki magam.
2013. okt. 11. 14:54
 8/23 A kérdező kommentje:
De szeretem magam sminkelni mindig 5 kg sminket rakok mert különben nem fogadnak el :C de nem baj mert már várnak rám a fiúk puszcsi
2013. okt. 11. 14:55
 9/23 anonim válasza:
100%
Istenem, mindenkinek lejött, hogy te elítéled azokat akiken "5kg" smink van és mindig magassarkú, most azt várod, hogy helyeseljünk ? Ne aggódj szerintem sem abban mérik a szépséget vagy akármi mást de kérlek ezt hagyd abba mert bas***tt idegesítő amit művelsz.
2013. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
dafq did i just read
2013. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!