Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan alapozó, ami...

Lovasvadasz kérdése:

Létezik olyan alapozó, ami ideális sportolóknak és vidéken is könnyedén hozzájutok?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan alapozót, ami sportolást (izzadást)és a reflektorok fényének hőjét is állja, nem folyik le?


...és nem, nem vagyok hülye, hogy mezei sportoláshoz használjam, versenytáncos vagyok és a színpadon és egy forgatáson is jól jön!


Hol tudnám beszerezni, milyen üzletben, például egy Baja méretű városban?


Tudnátok néhány használati utasítást is adni hozzá, mert ez előtt még nem csináltam magamnak soha (férfi vagyok!)?


Köszönöm a segítséget!



2013. okt. 20. 21:33
 1/1 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Én nem tudom, sajna, de azt igen, hogy ha bemész egy parfümériába, keresel egy eladót, akkor az megmondja neked.
2013. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!