Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A MAC-tól milyen termékeket...

A MAC-tól milyen termékeket érdemes venni? És mennyibe kerülnek ezek? (Pl. Rúzs, alapozó, púder, pirosító, stb. )

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert a honlapon nincs fent, és még nem voltam egy MAC üzletben sem, de ha minden igaz, akkor most lesz szerencsém ellátogatni egybe, és nem szeretnék üres kézzel hazajönni, mert nagyon ritkán vagyok ilyen helyeken.:) Ezért aki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék!:)

2013. nov. 4. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem alapozót nem éri meg ott venni. Nekem egy 10ezres matchmasterem van, és szar, kifejezetten szar. Szóval alapozó 8-10ezer kozott mozog. Rúzsok jók, de nem a legjobbak. 5800 ft egy rúzs.

Pirositók jók, tartósak, az megéri. 6-7 ezer kozott. Szempillaspirálok annyira nem jók. Nekem még van egy szemcerkám, ami megint nagyon szar, de a tobbi fajta szemcerkak elvileg jók. Tusokrol is jot hallottam, na meg persze a paint pot-ok mindenkinek tetszenek. Szemhelypuderek azok nagyon jók, meg a szemoldok ceruza. Korrektorok is jók. Nekem pro longwea pr van, szeretem, jó a fedése. Púderem is mac, azt is szeretem az 7600 volt. 1 szemhelypuder 5100. Korrektor 5-6 ezer.

2013. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapozóból sokféle van, nekem pl a studio sculpt vált be, de a mineralize is jó.

A paintpotokat is érdemes megnézni, 5000 körüli az áruk. Esetleg valamelyik karácsonyi csomagot is megnézheted, pl lolly blogján fent vannak az idei termékek árral együtt.

2013. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én vettem egy paint potot, ami nem rossz, de annyia pénzt nem ér meg. a zselés tus meg nekem kb fél napig marad fent.

pozitív tapasztalatom nincs :D

2013. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit én nagyon tudok ajánlani az a Haute & Naughty szempillaspirál, a Maybelline-től kezdve az Armani-ig mindenféle spirálom volt már de eddig magasan ez volt a legjobb. Az első válaszolóval ellentétben nekem tetszett a Matchmaster alapozó, de tavaly óta csak BB krémet használok. Amik jók még azok a rúzsok, tartósak és gyönyörű színekben vannak, bár az én nagy kedvenceim az YSL rúzsok. Nézelődj amúgy a makeupalley.comon vagy a kremmanian, ott nagyon sok véleményt olvashatsz a MAC cuccokról (meg úgy általában mindenféle kozmetikumról).
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!