Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lenne érdeklődés...

Szerintetek lenne érdeklődés a youtube videóimra?

Figyelt kérdés

Szeretnék elindítani egy normális magyar youtube csatornát, ahol haul,make-up, outfit,csináld magad témában tennék fel videókat...Szerintetek lenne rá érdeklődés? Annyi a félelmem, hogy van egy kis beszédhibám (az r betű helyett

v-t mondok) Szerintetek ez miatt inkább hagyjam az egészet?



2013. dec. 14. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld! Várjuk a videókat :)
2013. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hunbula ***** válasza:
100%

Elég sok ilyen csatorna van már magyarul is, szóval ha valami nagyon egyedit nem tudsz belevinni és mondjuk nem tudod sehol máshol promotálni, akkor nem biztos, hogy ki fogsz tűnni. A beszédhibád, ha nem túl zavaró, nem biztos, hogy baj, nem kell logopédushoz meg beszédtechnikushoz járni ahhoz, hogy sikeres legyél YouTube-on.

Amit javaslok, hogy csinálj néhány videót, és mutasd meg néhány barátodnak, ismerősödnek, akik őszinte véleményt tudnak neked mondani róla. Ez után talán jobban el tudod dönteni, akarsz-e saját csatornát vagy sem.

2013. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerintem akkor belevágok!
2013. dec. 14. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, de nem várj sok feliratkozót gyorsan, legyél kitartó :)
2013. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld nyugodtan,de annyi ilyen magyar youtub-os videó van,hogy szörnyű.Nehéz felvenni olyannal a versenyt,aki 10 éve csinálja ezt.
2013. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg gyakorold az "r" kimondását. Mennyivel egyszerűbb v-t mondani, mint r-t? Egészen más helyen kell képezni mind a kettőt. Gyakorold és menni fog. Erről is csinálhatsz videót. Olyan még úgysincs.
2013. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%

Szerintem ez nem a versenyről szól. Hanem arról, hogy belevidd a személyiséged, és azt, ami te vagy. Ettől leszel egyedi. Figyelj arra, hogy ne utánozd a többieket. Sok olyat látok, hogy a 14 éves lányok pl Gabit(gabifrizurai) utánozzák. És szerintem fontos, hogy legyen egy jó kamerád/fényképezőgéped, amivel tudsz minőségi videókat készíteni. És lehet, hogy először nem lesz olyan nagy sikered, de ne hagyd abba, megéri, hidd el :)

És mielőtt még valaki beszólna, hogy honnét tudok ilyeneket, én is youtube-on tevékenykedek :) Igaz, még csak 200 feliratkozóm van, de inkább a minőségre figyelek videók szempontjából, mint a mennyiségre.

2013. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Gabi nevezetű lány is 14...vagy nem?:O
2013. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csináld,ha van kedved,max ha nem lesz nézettség, abbahagyod:D
2013. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen névvel vagytok fent a youtube-on?
2013. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!