Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon késő 16 évesen elkezden...

Nagyon késő 16 évesen elkezdeni (jazz) balettozni? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

Most 15 éves vagyok..kb 10 éves korom óta ezt szeretném csinálni..Azóta már megtanultam egyedül a francia és az angol spárgát..hátrahidat..( meg rundelt is csak azt nem használják balettban)

Most jön a lényege..azért szeretném 16 évesen elkezdeni, mert most sajnos nincs meg rá a lehetőségem..Fogszabályzós leszek ami a 30.000 ft-ot simán üti..a suliba folyamatosan fizetni kell valami osztálypénzt, színház-ra pénzt stb...16 évesen már elmehetek nyári munkára dolgozni és tudnám magamnak fizetni..Nekem ez télleg egy nagy álmom és nem hobbiként szeretném csinálni , de félek h ezmiatt elment minden lehetőségem..Szerintetek túl késő lenne ? :(


2012. jan. 9. 14:05
 1/2 anonim válasza:

Hát, ahhoz, hogy profi legyél, már elkéstél. De hobbiként is tudsz vele komolyan foglalkozni. Ha szeretnéd, mindenképp vágj bele. Különben is: Soha ne mondd, hogy soha. Lehet, hogy neked épp összejön. Bár az esély kicsi..

Azért hajrá, veszteni nem vesztessz vele.

2012. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, pl.:

[link]

Profi tényleg nem leszel, bár hallottam egy fiúról, aki 20 éves kora körül kezdte, és 2-3 éven belül elég felkapott táncos lett, de ritka az ilyen szupertehetség.

2012. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!