Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen káros lehet az...

12 évesen káros lehet az arcbőrre a smink?

Figyelt kérdés
Elég sok fiatalt látok úgy, hogy erősen van sminkelve.és sok 12-13 éves :S Ha enyhén kihúzza szemceruzával, az is okozhat problémát?
2009. dec. 1. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Énis kb. 12-13 évesen kezdtem "erősebben" sminkelni magam. Ha neked úgy tetszik nyugodtan fesd ki magad.. (:

hidd el nem fogsz belehalni. Bár a szép bőrőd kár elb*szni ilyenekkel :)

2009. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
csak szolidan, nem kell eltúlozni... fiatal és egészséges bőrre kár annyi vakolat, mert az hosszú távon tényleg nem tesz jót neki
2009. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én csak egy kis fekete szemceruzára gondoltam (állítólag jól áll), de a szüleim nem hinném, hogy el lennének ragadtatva..:S
2009. dec. 1. 20:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igazán idén kezdtem el sminkeni magam a hétköznapokba (ekkor csak valami természetest),ám egy-egy bulira már mehet több is...(habár én már gimis vagyok, és itt más képp állak hozzá)Bajod nem lesz tőle, de azért ne vidd túlzásba, és igyekezz minnél természetesebre elkészíteni a simnkedet :)

(L/13)

2009. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is volt egy olyan dilim kb. 15 évesen, hogy minden nap kifestettem a szememet porpúderral, és szemceruzával... sőt még alapoztam is az arcom...

Mostanság már nemigazán szoktam, de semmi baja az arcomnak, alapozás nélkül is szép a bőröm, és csak szempillaspirált használok. :]

2009. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szemedet cerkával nyugodtan kifestheted, attól semmi bajod nemlesz. csak ne vidd túlzásba, mert neked nembiztos h jóláll, azért mert az oszt.társaidnak igen. ha te nemvagy olyan stílusú akkor a sminkben lehet h egyenesen nevetséges leszel. sok ilyen tinit látok, akik kb azért sminkelik magukat, mert hogy a többiek is, de eccerűen olyan bénán néznek ki tőle, h néha elmosolyodom. ugyanis némelyik lánykán tök láccik h olyankis ártatlan, olyan aranyos, meg még olyan kislány, és azaz eröltetett smink rajta az egyenesen vicces. úgyhogy vigyázz a sminkkel.
2009. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hát igen én is 13évesen kezdtem... :D

csak annyi volt, hogy felső szemhéjra vékonyan fekete szemcerka kicsit elsatírozva, spirál és púder :)

nem túlzás, de nagyon mutatós :)

suliba is elmegy

próbáld csak ki ;)

2009. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát..én nem akarom púderezni magam, se szemhéjra, csak szemcerka.de elég sokan monták h jól áll..
2009. dec. 3. 16:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ez lett volna az én kérdésem is ha te nem írodki előttem :)


12/L

köszi a válaszokat a kérdező nevében is xdd

2010. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. máj. 10. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!