Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Diamond Nails-es gél lakk...

Liliom90 kérdése:

Diamond Nails-es gél lakk helyes folyamata mi, hogy valóban 3 hétig bírja?

Figyelt kérdés
Aki ezt a gél lakkot használja,írja le nekem a folyamatát,mert valamit nem jól csinálok 3-4 nap után kezd lejönni.Mindenem van hozzá,légyszíves az anyagok neve szerint aki tudna ebben segíteni.
2014. jan. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is bettem ... Nekem 2-3 nap a maximum amig fent van.2 héten keresztül probálkoztam,a körmeim fájtak elvékonyodtak.Irtam az oldara ahonnan rendeltem.A javasolt folyamat szerint,sem sikerül :( ( 1 :elökészitö folyadék 2: 2in.1 , 3:halvány rozsaszin ,4 :fehér a végekre ,5_ 2in.1) Kiváncsi lennék rá másoknak miért tart 2-3 hétig.. Ilyen sorrendben csináltad?
2014. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem bolyhoztok akkor nem ér semmit az egész! Ha problémás a körmötök azaz a műköröm is könnyen lejön, akkor érdemes savas majd savmentes primerrel is filmréted szerűen bekenni...figyelni kel arra is hogy a köröm élére is kerüljön anyag különben ott kezd el a leghamarabb felválni... ha mindez nem segít érdemes valamilyen problémás körmökre tervezett anyaggal alapozni ilyenek pl a cristal nailsnal vannak szép számmal
2014. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem körmös csinálta már dn-el és hetekig tartott. szerintem is technikán múlik
2015. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!