Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntetett a közterületes,...

Megbüntetett a közterületes, de a szabálysértési papírra nem a helyes rendszámomat írta. Tehát nem stimmel a rendszámom. A kocsi valóban szabálytalanul a sarokhoz túl közel állt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván lefotózott, így van bizonyítékuk. Magyarul fizess.
2013. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok a mocskok lefotozzák ilyenkor az autót. Örülj h nem kaptál rá kerékbilincset. Tavaly nyáron olyat láttam h egy kocsinak az egyik kerekének a háromnegyede rajta volt a járdán, mert örült gondolom h legalább így beparkolt a szűk köcsög belvárosban arra a kis helyre. Erre a rohadt közteresek által pont az a kerék volt odabilincselve, ennyit ezekről, rohadtul zavarják az ilyesmik ha még oda is bilincselik utána a kocsit. Tetves rohadt szemét szánalmas kis pondró állatok ezek. Egyszer egyet jól leoltottam, 2-en fogtak le h neki ne menjek, erre pár nap múlva a kerületben egy részen kizárólag engem büntetett meg, olyanért, amiért máskor soha senkit.... A rohadt a körzetében járkált gondolom, aztán meglátta a kocsit. Pusztuljanak meg ezek, költsék az egészet gyógyszerre.
2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
#2 jól elgurult az orvosságod, egyébként én sem bírom őket, kiképzetlenül bolyongnak az utcán, úgy hogy teljesítménykényszer van rajtuk. Önkormányzati bevételforrások.
2013. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. szept. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!