Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érzéstelenítik a fülemet,...

Érzéstelenítik a fülemet, mielőtt belövik a piercinget?

Figyelt kérdés
ma szeretnék menni megcsináltatni a fülembe a piercinget. egy kicsit izgulok...mennyire fáj? érzéstelenítik? köszönöm előre is a válaszokat!
2008. júl. 17. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol alapból adják a lidokaint. Ahol én csináltattam a piercingjeimet, ott a fülön kívül mindent injekcióztak, a fülemnél megkérdezték, hogy akarok e. Én oda nem kértem, és nem igazán fáj. Kellemetlen de ki lehet bírni.
2008. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a fülednek melyik részére rakatod. A cimpa egyáltalán nem vészes, én saját magamnak is kiszúrtam :) De ha porcos részbe csináltatod az már elég érzékeny. Lidocaint általában mindig adnak! Sok sikert!
2008. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen, a porcos részbe menne.

és azt meg tudjátok mondani, hogy körülbelül mennyibe kerülhet hozzá az az anyag, amivel utána kenegetnem kell?

eddigi válaszaitokat nagyon köszönöm!!

2008. júl. 17. 10:51
 4/15 anonim ***** válasza:
énis szeretnék a fülembe piercinget,nem tudjátok kb. mennyiber kerül?
2008. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem egyik piercing-emnél sem érzéstelenítettek. anélkül csinálták mindet. egyáltalán nem volt vészes szerintem.
2008. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A piercinget szúrják XD.... ha porcba csináltatod, ott nemigen hat az érzéstelenítő
2008. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy 2-3-4 ezer, a fertőtlenítő meg vagy 300 ft
2008. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ird meg hogy fajt-e meg hogy milyen volt;)
2008. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Magamnak csináltam, eddig 4et porcba.:) Igazából nagyon nagyon akartam, szóval nem fájt. Ha egy profi csinálja, az pláne nem fog. Viszont a gyógyulás néha kicsit fárasztó, pl. fésülködésnél kell vigyázni, vagy ha fodrászhoz mész, nameg eddigi ismerőseimnek is saját alvástechnikát kellett kifejleszteniük :D De amugy semmikép ne lövessétek kozmetikában.
2008. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

most jöttem haza, gyönyörű a piercingem:)

egyébként lehet választani, h szúrják vagy lőjjék (nekem a lövést ajánlották, egyrészt olcsóbb, másrészt kevésbé fájdalmas). szúnyogcsípés-szerű érzés volt, szóval aki szeretne magának egyet, és csak a fájdalomtól fél, az sztem nyugodtan elmehet, mert abszolút elviselhető. állítólag a gyógyulása neccesebb lesz, mert van, akinek csak fél év alatt gyógyul meg. 1 hét múlva szabad először hozzányúlnom, mozgatnom kell majd. 600 Ft-ért vettem hozzá egy amerikai készítményt, amivel minden este be kell majd kennem.

én mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti az apró ékszereket :)

2008. júl. 17. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!