Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érzéstelenítik a fülemet,...

Érzéstelenítik a fülemet, mielőtt belövik a piercinget?

Figyelt kérdés
ma szeretnék menni megcsináltatni a fülembe a piercinget. egy kicsit izgulok...mennyire fáj? érzéstelenítik? köszönöm előre is a válaszokat!
2008. júl. 17. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jah csak ha lövik akkor tépi a porcot ááXD....UHH
2008. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratula, remélem nem szakította át a porcot. Porcot nem szoktuk lőni::(
2008. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elvileg kötelező lenne a jegelés vagy a lidocain.De csak ha külön kéred akkor kapsz általában.Valahol adnak valahol nem.ilyen az élet.Nekem a számat és a szemöldökömet is érzéstelenítés nélkül csinálták.Hát egy fület igazán ki lehet bírni.
2008. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!

nem kaptam soha érzéstelenitőt pedig jobb:7 a bal:3 van kilövetve! mindegyik fáj de valamelyik enyhén ,attól függ hova lesz.Sajna 1-t kikellett vennem mert már nem birtam rajta aludni.

Szia Szilvi dzsenga86@freemail.hu

2008. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is porcba kaptam, kozmetikába és LŐTTÉK:) két hétig nem nagyon aludtam azon az oldalamon:'D nyár óta van meg, de még most is akad, hogy olyan szinten elkezd fájni, hogy nem alszok azon az oldalamon. egyébként tényleg semmi baj nincs vele.
2010. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!