Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lehet 15 évesen...

Szerintetek lehet 15 évesen orr piercingem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik,de nem ciki hogy opilyen fiatalon van?
2014. jan. 16. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
De ciki.. De ha akarsz lehet... csak néhányuknak meglesz rólad a véleményük, és nem is teljesen alaptalanul.. :/ Egyébként csomó emberkének van fiatalabban is, szóval ha szeretnél, és úgy érzed, nem fogod megbánni (meg fogod ;) ), akkor lehet, nem mindenkinek tetszhet, de azok bekaphatják.. ne érdekeljen mások véleménye :) Ettől függetlenül szerintem ne csináltass.. mi értelme kilyuggatni a bőrödet...
2014. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ciki... Nekem van az ajkamban 14évesen csinaltattam, septumot 15. És az előző válaszoló téved, egyiket sem bántam meg szóval nem törvényszerű.
2014. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!