Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki, ha egy 15...

Szerintetek ciki, ha egy 15 éves lány kontaktlencsét hord a suliban?

Figyelt kérdés
Nem a látásommal van baj, tehát színes lencsét szeretnék. Nem piros, vagy ilyen rikító kis izéket, hanem az a sötétszürkét, ami távolabbról alig látszik. Szerintem mint mindenről erről is lebeszélhető vagyok, de nagyon szeretnék egyet *^*

2014. jan. 20. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha nincs baj a szemeddel, azaz nem vagy szemüveges, akkor nem kaphatsz kontaktlencsét, mert tönkreteszi a szemed! De ha tönkremegy egyszer a szemed és szeretnél ilyen lencsét, akkor sharingan-os legyen! :) Annál királyabb nincs! :)
2014. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves 1.válaszoló!

Van olyan kontaktlencse amely nem dioptriás,és színes.

Egyébként szerinte egyáltalán nem ciki.

2014. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaaaa, oké, köszi a felvilágosítást 2.! :)
2014. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, számomra nevetséges benyomást keltene. Főleg, mert nincs is olyan, ha jól tudom, ami hosszútávra szól, max pár hónapig lehet használni őket, de a többségét inkább kevesebbszer. Az meg vicces, ha valakinek néha ilyen, néha olyan a szeme.:D


16l

2014. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem néha ilyen néha olyan lenne, egy darab lencsém lenne, és 1 évesek is vannak, olyant akarok >< És pont az benne a lényeg, hogy látszódjon, hogy kontaktlencse xĐ Amúgy netről rendelném, és már meg is van milyent. Esetleg még annyi, hogy a tanárok nem e szólnának bele?!
2014. jan. 20. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehogymá a tanárok belepo.,,...-.fázzanak, hogy milyen színű a szemed bazz!
2014. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm ^^ Csak mert vannak olyanok o.o Vagy nem tudom, nem tapasztaltam, de biztos lennének xd
2014. jan. 20. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól nézne ki :) sokan be fognak szólni hidd el, de viseld el őket, ez már alap minden suliban, aki más azt ki kell közösíteni de biztos tapasztaltad már :) ettől függetlenül szerintem rendeld meg, amúgy el tudnád küldeni privát üzenetben honnan rendeled? :D mert nekem is kéne cp-zésre lila majd :)
2014. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan.Én cosplayeknél gondolkodtam ilyenen csak féltem a szemem.Valaki leírná privátba hogy veszélyes-e?
2014. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszene a színes :) Bár a sötétbarna a szememen szinte semelyik nem látszana meg :D

Cikinek semmikép nem ciki, én inkább attól félnék, hogy nem káros-e? Mert azért mégiscsak festék. Mert az egy dolog, hogy valaki egy fotózás vagy egy film kedvéért viseli, de azért hónapokig...

2014. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!