Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó púdert aminek nincs maszk hatása?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Avon Ideal Shade With Minerals nagyon jó! Jól fed, egyáltalán nem néz ki ugy, mintha "maszkod" lenne. Eddig a legjobb, amit próbáltam.
2011. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az : [link]

(bocsi,az előbb nem jól irtam ma nevét, szerb a katalógusom :))

2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam amit drogériában meg lehet venni, mert szombaton buliba megyünk és holnap szeretnék venni valami jót ami szépen fed és nem úgy nézek ki mintha maszk lenne rajtam..
2011. júl. 21. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a Max Factor Creme Puff jó, bár még nem próbáltam. Könnyebb lenne, ha leírnád, hogy "mit vársz el" a púdertől (mattítás, fedés stb...).
2011. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy szép fedése legyen és ne legyen olyan mintha porral lenne beszórva az arcom..nem tudom értitek-e vagy hogy egyáltalán ez lehetséges-e? :) az arcom nem pattanásos, csak épp már nem az a fiatalé, akinek még nem kell semmit sem az arcára rakni/kenni :)
2011. júl. 21. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Max Factor Creme Puff

kompakt púder, nem lesz poros hatása, van egy pici fedése, de köze nincs a maszkhatáshoz.

nem fog lekopni az arcodról 8 óra múlva se.

szóval elég jó. én is ezt használom évek óta, mert nem fényesedik ki tőle a bőröm. anyukám is ezt használja évek óta.

bátran ajánlom! :)

2011. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!