Alapozót keresek!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A bőrömön nincsenek pattanások, csak ritkán. Ebben elég szerencsés vagyok. De a szemem alatt mindig hatalmas fekete karikák vannak (nem táskák, csak karikák), még akkor is amikor napi 10 órát alszom.SZerintem azért lehet, mert vega vagyok, de mindegy. A bőrömön tehát nincsenek pattanások,de hatalmas karikák vannak a szemem alatt. A bőrszínem kb. napról napra változik, de olyan bézs színű. Ilyen alapozót akarok keresni. Az árkategória:2000-10000 Ft között mozogjon, ha lehet. Előre is köszi!

2014. febr. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell erre alapozó, elég csak a korrektor is, amit én ajánlani tudok, az az egyik legjobb a piacon, mindössze ezer forintért: A Catrice tégelyes korrektora. Nem gagyi márka, nem cseszi szét a bőröd, szépen elfedi a karikákat, úgyhogy csak ajánlani tudom. Mellé használhatsz még púdert, ami egységesíti az arcbőröd.


[link]

2014. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne rondsd el a borod alapozoval, ha amugy nncs mit takargatni. A szem alatti pandamaci karikakra a Clinique Even Better korrektort ajanlom, az arcod szinenek egyenletesitesere pedig a Maxfactor CC kremet.

Amit az elso valaszolo irt korrektor, az tenyleg zsenialis, de szem ala szerintem a Cliniqu jobb.

2014. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Clinique korrektor bőven elég neked.
2014. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy jobb korrektort, és egy enyhébb fedésű alapozót (pl Bourjois Healthy Mix)
2014. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, amit az első. Nekem is olyan van,az eddigi legjobb, amit vettem.
2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!